Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень ПР

2f2456b579c1e57b67d019d657072ea5 w859 h569 777x437 - Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень

За сприяння народного депутата Борислава Розенблата взимку 2019 року Житомирська центральна міська лікарня № 2 отримала сучасний дефібрилятор японського виробництва. За кілька місяців роботи апарат врятував десять життів, за його допомогою було проведено більше сотні електроімпульсних терапій.

«Не одна була, десять успішний реанімацій. Він рятує життя, коли людина помирає, і апаратом можна відновити її серцеву діяльність. Ще за його допомогою проводяться планові роботи. Після того, як ми його отримали, ми провели більше сотні електроімпульсних терапій. В лікарні це перший апарат такого рівня», – каже завідуючий міським центром ішемічних хвороб ЦМЛ №2 Олесь Кутній.

За час свого депутатства Борислав Розенблат направив на заміну медичного обладнання у місцеві лікарні 45 млн 800 тис. грн субвенції з державного бюджету.

Він вважає, що лікарі повинні мати сучасне обладнання, аби якісно провести діагностику та лікувати житомирян.

«Перш за все, це була наша спільна робота, тому що я працював як народний депутат, працювала і міська влада, і управління охорони здоров’я. Перелік обладнання, який був потрібен нашим міським лікарням, він дуже довго обирався, тому що для мене було головне не просто купувати обладнання, а купувати найбільш необхідне. Коли ми зайшли в лікарню №1 і побачили, що немає навіть сучасного рентген-апарату, ми розуміємо, що ставити точні діагнози практично неможливо. Я вважаю, що здоров’я людей, особливо, коли їх сьогодні посилають до аптек купувати ті чи інші ліки, не маючи навіть правильного діагнозу. Це загрозу життю наших житомирян, тому було прийнято спільне рішення про придбання нового обладнання. Сьогодні воно все працює, спасає життя житомирян», – говорить народний депутат України Борислав Розенблат.

4e781697b201e31b8d57c369dea916f7 w859 h569 - Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень
6b6f4c4667d458430ffb1546ffa84bbe w859 h569 - Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень

Пацієнти міської лікарні № 2 зауважують, що за кілька років медичний заклад суттєво змінився, і дякують за зручні умови та сучасне обладнання.

«Умови дуже хороші, лікарі тут уважні, особливо Олесь Іванович, він лікар від Бога, обладнання теж дуже гарне», – ділиться пацієнтка лікарні Тетяна.

«У цьому відділенні, в цій лікарні все дуже добре, і перевіряють, і діагностику я пройшла повністю, а найголовніше – найсучасніше обладнання», – додає пацієнтка Людмила.

Завдяки ініціативі Борислава Розенблата за два попередні роки ЦМЛ № 1, ЦМЛ №2 та місцеві поліклініки отримали близько півсотні одиниць сучасного дороговартісного медичного обладнання.


Будьте першим, хто прокоментував "Борислав Розенблат направив більше 45 млн субвенції на обладнання житомирських лікарень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*