Британський маршал вважає можливим закінчення війни в Україні до Різдва

Маршал  Королівських ВПС Британії у відставці, колишній генеральний директор Академії оборони і генеральний директор Об’єднаного стратегічного командування з розвитку збройних сил Едвард Стрінгер вважає ймовірним, що війна в Україні завершиться вже до кінця поточного року в результаті колапсу, який трапиться в російській армії.

На його думку ймовірність такого розвитку подій складає 30-40%. Більше того, на поточний момент військовий експерт не бачить передумов до перехоплення ініціативи окупантами і продовження наступальних дій.

Я не думаю, що росіяни зможуть відновити свої збройні сили, щоб знову захопити ініціативу і знову перейти в наступ. Тому тепер нам належить побачити, як це буде розвиватися на місцях, і ми сподіваємося, що Зеленський опиниться в такому положенні, коли він зможе почати переговори на вигідних умовах і, можливо, навіть перемогти все російське вторгнення в його країну”,

— заявив Стрінгер.

Маршал впевнений, що війна завершиться перемовинами, а також заявив про необхідність визначення місця повоєнної росії без путіна у світі.

“...мова йде про 30-40% [шанси], і це ставить під питання майбутнє Путіна, путінізму, і захід повинен зараз дуже сильно задуматися про те, як буде виглядати світ після Путіна“,

— підсумував Стрінгер.

Нагадаємо, що на думку головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного війна в Україні продовжиться і в 2023 році.

Будьте першим, хто прокоментував "Британський маршал вважає можливим закінчення війни в Україні до Різдва"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*