У Житомирі шукають підрядника для ремонту асфальту на Київській | Times ZT

У Житомирі шукають підрядника для ремонту асфальту на Київській

Ще на початку лютого 2022 року у Житомирі розпочали ремонт вулиці Київської. Тоді провели підготовчі роботи: зрізання старого шару асфальту на проїзній частині та тротуарі, а також демонтаж бордюрів. Роботи планували завершити за декілька місяців за сприяння погоди, проте ремонт довелося зупинити, коли почалася війна. 

За словами заступника міського голови Олександра Шевчука, наразі зі старим підрядником договір розірвали:

«На сьогоднішній день у нас замовником капітального ремонту всієї вулиці Київської була Житомирська обласна державна адміністрація. Оскільки капітальні видатки у зв’язку з воєнним станом не фінансуються взагалі, і підрядна організація, яка була по договору – не отримувала авансу, то договір з нею був розірваний».

Пів року на вулиці Київській ями, розкидані уламки асфальту та бруківка, що дуже обурює житомирян. Місцеві неодноразово скаржилися, що ця вулиця потребує ремонту попри війну. 

І вже сьогодні, 14 вересня, на порталі «Prozorro» з’явилося оголошення про проведення тендеру по закінченню ремонту вулиці Київської в Житомирі. 

Очікувана вартість закупівлі – 7 млн 734 тис. грн.

«Розуміємо, що на сьогодні демонтована частина тротуару та дорожнього покриття, тому рішенням сесії міськради було доручено КП “УАШ” відновити демонтовану та пошкоджену ділянку дороги. В даному випадку – це тротуар по вул. Київській від Хлібної до Небесної Сотні та проїзна частина – ліва смуга, яку теж треба відновити. Тому і оголошено тендер на відновлення пошкодженої ділянки», – додав Шевчук.

Орієнтовний термін завершення робіт вказаний у тендері – 20 листопада 2022 року. Проте, як пояснив заступник міського голови, сказати, коли точно розпочнуться ремонтні роботи – важко:

«Ми ще не знаємо, як пройдуть торги, які будуть учасники, скільки часу треба буде на розгляд документів, тому поки що не можна точно сказати, коли саме розпочнуться роботи по цій ділянці».

Нагадаємо, у Житомирі відновлять ремонт дорожнього покриття на Київській.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі шукають підрядника для ремонту асфальту на Київській"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*