В Житомирі відзначили преміями міського голови найуспішніших спортсменів (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 14 вересня, в приміщенні міської ради Житомира відбулося нагородження спортсменів та тренерів міста стипендіями та преміями міського голови.

Це спортсмени, які вибороли високі нагороди на чемпіонатах України, Європи та світу. 

158 спортсменів отримали винагороди, серед яких 60 спортсменів, що представляють олімпійські види спорту, 45 представників неолімпійських видів спорту, 5 спортсменів з інвалідністю, а також 48 кращих тренерів Житомира.

«Прекрасна, приємна подія. Ми всі слідкуємо за перемогами наших спортсменів, наших житомирян та радіємо. Звісно, весь акцент зараз — на захисті України, на новинах про наші ЗСУ. Та хочу сказати, що спортсмени відіграють також велику роль сьогодні. Ворог бачить здобутки українців, бачить цей дух, цю жагу перемоги. І він шокований! Триває війна, ви тренувалися в складних умовах та приїхали з такими здобутками! Всіх вітаю, всім дякую! Слава Україні» — звернувся до присутніх Віктор Клімінський, секретар Житомирської міської ради.

«Щаслива, що ми нарешті змогли зібратись таким великим колективом. Зараз такі часи, коли важко нам всім. Але я переконана, що Україна переможе, і ми з вами, наші спортсмени, влаштуємо масу крутих заходів. І усі захочуть приїхати до Житомира, аби подивитись. Дякую й тим спортсменам, які зараз не можуть займати п’єдестали, а боронять Україну зі зброєю в руках. Ми їх дуже чекаємо, повертайтеся з Перемогою», — додала начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Житомирян запрошують на святкування Дня батька

Україна отримає доступ до вільного роумінгу ЄС: що це дасть

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили преміями міського голови найуспішніших спортсменів (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*