«Буде, як в Італії» і «захворіє кожен другий»: як психопати поширюють паніку (ВІДЕО)

02 - «Буде, як в Італії» і «захворіє кожен другий»: як психопати поширюють паніку (ВІДЕО)

«Почекайте трохи, у нас буде, як в Італії. І навіть ще гірше!» Мабуть, вам неодноразово доводилося читати подібне у соціальних мережах. Панікери пишуть цю маячню з такою пристрастю, що мимоволі заздриш силі їхньої віри. Здається, якщо у нас не буде, як в Італії – ці істеричні «ванги» зляжуть з нервовим зривом.

Хоча елементарна логіка підказує:  в Україні не буде, як в Італії. В Україні буде, як в Україні. Кожна країна має свої унікальні особливості, які унеможливлюють механічне повторення чужих сценаріїв розвитку епідемії. Ніхто зараз не знає, чому в Італії, а пізніше й в Іспанії – стався такий сплеск захворюваності та смертності від COVID-19. Які саме фактори спричинили це: географічні, кліматичні, соціально-побутові, расово-антропологічні – чи ще якісь. Цілком можливо, що ми про це ніколи не дізнаємось.

Тим не менш, психоз шириться. Ось знамениті британські вчені днями підтвердили своє реноме. Пишу без лапок, бо це справді вчені і справді з Великої Британії – а саме з Оксфордського університету. Вчений британець на ім’я Сунетра Гупта заявив: «У Британії, можливо, носієм коронарного вірусу є кожна друга людина!» Сказав – як у калюжу плюнув. Без жодного доказу. Без жодного дослідження, яке б давало цьому професорові теоретичної епідеміології право заявляти подібне.

«Нам необхідно негайно почати широкомасштабні серологічні дослідження – тестування на антитіла – щоб оцінити, на якій стадії епідемії ми зараз перебуваємо…»

Чудово, професоре! Негайно розпочинайте масове тестування, а потім інформуйте про отримані результати! А не навпаки.

Прикро, що до хору панікерів приєднався і Президент України Володимир Зеленський. В одному з останніх своїх відеозвернень від припустив, що заразитися коронавірусом може 50% українців.

Чому саме 50%, а не 49% і не 51% – Зеленський не уточнив. Хто написав йому цю висмоктану з пальця маячню – теж невідомо. Але в лиху годину громадяни хотіли б почути від лідера держави щось більш оптимістичне, ніж «ми майже всі захворіємо, а потім багато хто помре».

Станом на вечір 31 березня у нас офіційно зареєстровано 645 хворих та 17 смертей від COVID-19. Як я вже говорив: поки що Господь тримає над Україною захисну парасольку. І владі не слід випробовувати Його терпіння абсурдними діями та панічними заявами.

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "«Буде, як в Італії» і «захворіє кожен другий»: як психопати поширюють паніку (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*