Бедлам триває: в «закриту» Україну прилетять ще 6 рейсів з «ввічливими» туристами (ВІДЕО)

Буквально вчора Times.Zt.Ua писав про дикі витівки туристів, які повертаються з різних куточків світу в Україну. Туристи з Катару втекли з обсервації у центрі Києва. А туристи з В’єтнаму виламали двері в аеропорту «Бориспіль» та кинулися врозтіч. Причому один з «героїв» цього свинячого бедламу назвав Батьківщину – «Е…учая Украина».

Здавалося б: ну, все, це вже дно! Зараз влада виловить усіх дезертирів і застосує проти них сурові дисциплінарні заходи. Аж до кримінальної відповідальності – передбаченої, до речі, нещодавніми поправками в ККУ. Але коли вам здається, що ви намацали дно – у це дно, як правило, стукають знизу. Українська авіакомпанія збирається здійснити ще 6 подібних рейсів. Щоправда, назву авіакомпанії на оголошують. Вочевидь, для того, щоб це стало для нашої роззявленої влади черговим сюрпризом…

На черзі ще понад 11 тис. людей, які хочуть повернутися в Україну – після того, як кордон офіційно нібито закрили. Цікаво, що ці люди посилаються на статтю Конституції України, яка гарантує громадянам повернення на Батьківщину у будь-який час. Така норма справді існує. Але жоден державний чиновник чомусь досі не пояснив нації, що карантинні заходи – це вже пряме порушення Конституції. Це тимчасове обмеження прав та свобод громадян, викликане надзвичайними обставинами, в даному разі – пандемією COVID-19. А в разі запровадження надзвичайного стану та введення комендантської години – права та свободи будуть звужені до мінімуму. В такому разі повне припинення будь-якого пасажирського сполучення з іншими країнами є таким же тимчасовим порушенням Конституції, виправданим гостротою поточного моменту.

Україна відмовляє своїм громадянам у праві повернення на Батьківщину просто зараз. Але гарантує таке повернення одразу, як тільки для цього виникнуть необхідні передумови. Може, Президенту України Володимиру Зеленському час набратися сміливості і сказати про це відкрито?

Бо поки що трагікомедія абсурду навколо «закритого» кордону триває. Перетворюючи державу та її президента на посміховисько.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Бедлам триває: в «закриту» Україну прилетять ще 6 рейсів з «ввічливими» туристами (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*