«Е…учая Украина!» Кордон, «закритий» Зеленським, перетинають на авто, на поїзді – і просто проривають (ВІДЕО)

Україна за пару тижнів опинилася в новій «матриці». Де влада живе в одному світі (уявному) – а громадяни у зовсім іншому (реальному). В уявному світі влади існують чіткі «правила перетину державного кордону в умовах карантину» – та система покарань за порушення цих правил. А в реальному світі 29 березня у Борисполі орда туристів успішно вирвалася з аеропорту – і розбіглася по країні. Наплювавши на карантин, самоізоляцію, МОЗ, Державну прикордонну службу, Національну поліцію, Національну гвардію – і особисто на президента Зеленського.

«Герой» та автор цього відео – Ярослав Іжик – сказав дослівно таке: «Прорвали оборону! Прорвали, с…ка! Е…учая оборона! Е…учая Украина!»

Скандальний запис опублікував у Facebook Олег Деренюга. За його словами, туристи зламали двері в приміщенні аеропорту. Цікаво, що цей рейс був для пасажирів абсолютно безплатним. Його організував в’єтнамський бізнесмен, щоб вивезти групу в’єтнамців з Києва. Посольство України домовилося, аби літак заодно привіз сюди й українців, які застрягли у В’єтнамі. І ось вони тут…

Умовою евакуації цієї туристичної орди була згода пасажирів на двотижневу обсервацію в одному з готелів Києва. Вони навіть погодилися сплатити по 200 євро на забезпечення готельного карантину. Що у порівнянні з безкоштовним перельотом – смішна сума. Але у Борисполі «громадяни» раптово передумали і кинулися врозтіч. А потім хвалилися своїм «подвигом» у соціальних мережах.  

Ще одна зграя «громадян», яка прилетіла у Київ з Дохи – так само успішно чкурнула з готелю «Козацький», куди їх так само помістили на обсервацію. Це реальний світ. А в уявному світі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповідає, як його відомство жорстко контролює ситуацію – і як громадяни сумлінно виконують все, що їм наказують.

«За останні кілька тижнів сотні тисяч людей повернулися в Україну, всі підписали зобов’язання про самоізоляцію. Поліція володіє усією базою громадян, які перетнули державний кордон, і ми контролюємо цю ситуацію. Йдуть перевірки, дзвінки. Якщо люди це будуть ігнорувати – тоді штраф або кримінальна відповідальність…»

Ну, тоді чекаємо від Авакова і Ко конкретних дій стосовно Ярослава Іжика та інших злісних порушників закону. За язика ж ніхто не тягнув!

Заради справедливості слід сказати, що в деяких випадках люди, які прибувають із-за кордону, справді поводяться тихо і терпляче. Наприклад, вранці 29 березня у Київ прибув «поїзд здоров’я» з Москви, який привіз понад 700 громадян України.

Ми не будемо зараз нагадувати, що у Москві кількість хворих на COVID-19 на порядок більша, ніж у Києві. Ми просто відзначимо, що тут все пройшло без ексцесів. Люди, які приїхали з путінської РФ, сиділи з винуватим виглядом – і виконували все, що від них вимагали.

В уявному світі Володимира Зеленського в Україні – жорсткий і суворий карантин. В реальному світі з моменту оголошення цього карантину в країну, за офіційними даними, прибули понад півмільйона людей. В тому числі з країн, де епідемія лютує і забирає сотні життів щодня. І лише масове невдоволення українців цим очевидним владним маразмом – змусило президента нарешті заявити, що Україна від 28 березня закриває державний кордон.

Але кордон, як бачимо, закрили тільки в уявному світі Зеленського. В реальному світі – громадяни України можуть його перетнути і сьогодні, і завтра, і будь-коли. На власному автомобілі. На мотоциклі. На велосипеді. І навіть пішки.   

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«Е…учая Украина!» Кордон, «закритий» Зеленським, перетинають на авто, на поїзді – і просто проривають (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*