Будівництво по вул. Хлібній в Житомирі: депутати планують створити тимчасову комісію | Times ZT

Будівництво по вул. Хлібній в Житомирі: депутати планують створити тимчасову комісію

Протягом двох років триває конфлікт між міською владою та забудовником ФОП Литвиненко, який планує побудувати багатоповерхівку по вул. Хлібна, 22. Нагадаємо, на минулій сесії депутати планували зупинити будівництво через суд.

“Отримавши відповідь від управління ДБК Житомирської міської ради я здивований і дуже переживаю за те, що нашу комісію не допускають на перевірку. Зі звіту сказано, що “з 04.03 по 18.03 не допущено особу від управління ДБК на забудову”. В проектній документації вказано, що це будівництво торгово-офісного центру з житловими приміщеннями” – говорить стривожений депутат Валерій Шевчук.

На думку міського голови Сергія Сухомлина, надзвичайно повільно приймаються рішення по об’єкту. Попри це депутат Валерій Шевчук вважає, що створення комісії прискорить вирішення питання.

“20 лютого, ми читали розпорядження до 12 години, а до 2 години була створена робоча група. Вивчалось питання, але під час виїзду техніка не працювала. Є звернення громадян”.

Тому було вирішено винести на сесію питання про створення тимчасової комісії для вирішення питання по забудові на вул. Хлібна, 22

Будьте першим, хто прокоментував "Будівництво по вул. Хлібній в Житомирі: депутати планують створити тимчасову комісію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*