Бунечко розповів, як поховали померлу від коронавірусу жительку Радомишля | Times ZT

Бунечко розповів, як поховали померлу від коронавірусу жительку Радомишля

13 березня померла перша в області жертва коронавірусної інфекції.

Жителька міста Радомишль ще у перших числах березня повернулася з Польщі та декілька тижнів вела звичний спосіб життя: працювала, спілкувалися з родичами та відвідувала церкву. Коли вже стан здоров`я зовсім погіршився, все ж, вирішила звернутися до лікарів. Захворілій одразу було надано усе необхідне лікування, але вже на наступний ранок її стан різко погіршився і за кілька годин вона померла в лікарні.

Сьогодні, 14 березня об 11:00 жертву коронавірусної інфекції поховали на центральному кладовищі міста Радомишля, дотримуючись усіх необхідних рекомендацій щодо дезинфекції тіла.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

“Стосовно поховання померлої від коронавірусної інфекції: жінку було поховано близько 11 години, за погодженням близьких, що перебувають в самоізоляції. Поховання відбулося на центральному цвинтарі в Радомишлі. Ми дотрималися усіх необхідних рекомендацій, на кожному із етапів відбувався дезінфекційний процес.”, – написав він.

Відзначимо, що поховання померлої відбулося з дозволу, але без присутності родичів, адже вони не мають права порушувати карантинні обмеження.

Нагадаємо, на Житомирщині не підтвердили діагноз COOVID-19 двом пацієнтам

Будьте першим, хто прокоментував "Бунечко розповів, як поховали померлу від коронавірусу жительку Радомишля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*