«Чекаю на тебе»: у центрі Житомира влаштували перформанс на підтримку полонених воїнів (ВІДЕО)

«Чекаю на тебе»: у центрі Житомира влаштували перформанс на підтримку полонених воїнів

Тисячі українських оборонців досі знаходяться в російському полоні. Вдома їх чекають рідні, близькі та друзі. Для когось довгоочікувана зустріч вже розтягнулася на роки.

“Поки вони там, ми тут не маємо права бездіяти. Не можна мовчати. Полон вбиває. Він забирає здоров’я, ламає фізично і психологічно. Кожен день може стати останнім. Потрібно звільнити кожного, повернути з того пекла”, – говорить одна з учасниць мирної акції “Поверніть рідних”, яка 23 березня вже четвертий раз проходить  на майдані Корольова у Житомирі.

Учасники принесли з собою національну символіку, фото полонених та зниклих безвісти військових, плакати з гаслами і вимогами.

Через деякий час рушають із майдану через пішохідну Михайлівську до Київської, де закликають водіїв підтримати акцію сигналом,  а потім повертаються назад і влаштовують посеред пішохідної вулиці перформанс.

Звучить скрипка, жінки по черзі сідають за стіл. Навпроти пустий стілець із формою, що символізує полоненого. Вони звертаються до рідних – синів, батьків, чоловіків, за допомогою листів із написами, аби сказати, що люблять, чекають і роблять усе можливе, аби звільнити їх. Перехожі зупиняються, деякі не стримують сліз.

Далі учасники знову рушають до Бердичівської, чути сигнали автотранспорту.

Головна мета таких акцій, що проходять по всій країні, – не дати суспільству й світу загалом  забути про полонених українців, яких утримує країна-терорист і всіляко сприяти обмінним процесам.

 «Покупки за донат»: житомирянка запустила спільноту, де можна купити речі і допомогти ЗСУ. ФОТО

В Житомирі пройшла акція до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Чекаю на тебе»: у центрі Житомира влаштували перформанс на підтримку полонених воїнів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*