Через якість води та хабарі на підприємстві житомиряни вимагають звільнити директора водоканалу Нікітіна (ФОТО), (ВІДЕО)

Сьогодні, 15 липня, на майдані Корольова житомиряни вимагали звільнення директора”Житомирводоканалу” Андрія Нікітіна. Перед головним входом в Житомирську міську раду зібралося близько двох десятків протестуючих, а також представники правоохоронних органів. Люди обурені якістю води, її запахом та кольором. Крім того, кажуть, що за кілька років вода не тільки не покращилася, а й погіршилася.

А враховуючи те, скільки коштів було виділено на модернізацію комунального підприємства та скільки ще кредитних коштів доведеться виплачувати підприємству, й не дивуються, що одного з працівників нещодавно спіймали на хабарі

Нагадуємо, що навіть після вимагання взятки, директора з розвитку та капітального будівництва “Житомирводоканалу” ще близько двох тижнів не відсторонювали від посади.

“Ми вимагаємо відправити у відставку директора комунального підприємства Житомирської міської ради “Житомирводоканал” Андрія Нікітіна за непрофесіоналізм та допущені помилки в управлінні нашим майном”, – заявив житомирянин Сергій Ткачук. 

Станом на сьогодні директор КП “Житомирводоканал” розпорядженням міського голови відсторонений від роботи до закінчення перевірки й знаходится у відпустці, за яку отримає відпускні виплати.    

“Сьогодні було відповідне розпорядження міського голови й продовжується службове розслідування щодо посадових осіб “Житомирводоканалу”. Тому після закінчення розслідування громадськість міста Житомира буде повідомлена про висновки. Під час останньої перевірки у 2018 році були помилки в роботі директора підприємства, його заступників та працівників. Після цього директор водоканалу виправив ті помилки, які були відображені в акті перевірки”, – розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк. 

Крім словесних протестів житомиряни принесли з собою також макет іменинника Андрія Нікітіна, який, як виявилось, саме сьогодні, 15 липня, відзначає свій День народження. Протестувальники також принесли плакати з наступними написами:

“У п’ятницю відбудеться фінальне засідання наглядової комісії по “Житомирводоканалу”, і ми вимагаємо, щоб депутатський корпус, який присутній в наглядовій раді, почали масштабно перевіряти діяльність підприємства по закупівлям та  розпорядження майном. У нас є переконання, що відбувся величезний розпил коштів під час закупівлі технологічного обладнання за кредитні кошти. Нас дивує те, що пан Нікітін обіцяв, що в 2020 році вже буде проведена реконструкція. Зараз вже 2021 рік, а реконструйовано ще навіть не 50%”, – зауважив Сергій Ткачук.  

Крім невдоволених якістю води в Житомирі на акцію прийшла також і працівниця підприємства, яка заявила, що п’є воду прямо з-під крану.

“Я працівник водоканалу і я п’ю нашу жовту воду. Все життя я її п’ю. І то не проблема в воді, проблема в трубах, які лежать. Чому в нас така вода – в нас гарна питна вода, але трубам вже мабуть років сто. Нам треба дуже великі гроші, мільярди”, – наголосила жінка.

Наступна акція протесту “Геть Нікітіна” відбудеться наступної середи, 21 липня, на цьому ж місці, біля міської ради о 11:00. Протестувальники планують звернутися до членів виконавчого комітету міськради,  а також в разі незадоволення вимоги про звільнення директора водоканалу, люди перекриватимуть проїзд на вулицях Велика Бердичівська, Київська та Черняховського. 

Будьте першим, хто прокоментував "Через якість води та хабарі на підприємстві житомиряни вимагають звільнити директора водоканалу Нікітіна (ФОТО), (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*