Директор з розвитку та капітального будівництва Житомирводоканалу, затриманий на хабарі, досі не відсторонений від посади

29 червня директору з розвитку та капітального будівництва КП «Житомирводоканал» Олександру Гаврилову повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Проте управлінець отримав не надто обтяжливий запобіжний захід, ще й продовжує займати свою посаду.  

Нагадаємо, що посадовця комунального підприємства Житомирводоканал викрито на отриманні відкату в розмірі 350 тис. грн.

Як виявило досудове розслідування, Гаврилов, користуючись своїм службовим становищем, вимагав з підприємця 350 тис. грн. за те, що Водоканал швидко розрахується за отримане обладнання.

В березні “ділок” отримав першу частину – 175 тис. грн., а 25.06 його викрили при отриманні другої частини відкату.

29.06.2021 останньому повідомлено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст. 368 КК України.

Незважаючи на клопотання  СУ ГУНП в Житомирській області до Корольовського районного суду про обрання Гаврилову запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту або ж застави у сумі 350 000 гривень, суддя Маслак В.П. обрала запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час.

Крім того, 05.07.2021 на розгляд до Корольовського районного суду надійшло  клопотання про відсторонення Гаврилова від посади. Клопотання було розподілене  на суддю Анциборенко Н.М., проте остання станом на 08.07.2021 так і не розглянула його.

Як стало відомо, однією з суддів Корольовського районного суду працює Олена Рожкова. Суддя тривалий час працювала юристом на Водоканалі та досі підтримує дружні стосунки з посадовцями підприємства. Тож цілком вірогідно, що, користуючись службовим становищем, може впливати на прийняття таких “сумнівних” рішень своїх колег.

Нагадаємо, що 29 червня міський голова Сергій Сухомлин прийняв рішення щодо відсторонення керівника місцевого водоканалу від виконання його прямих обов’язків, аби перевірити посадову особу та інших працівників підприємства на причетність до корупційних правопорушень.

Будьте першим, хто прокоментував "Директор з розвитку та капітального будівництва Житомирводоканалу, затриманий на хабарі, досі не відсторонений від посади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*