Через нестачу бажаючих брати участь у сво, на росії вирішили відправляти на війну мігрантів (ФОТО, ВІДЕО)

Через істотні втрати особового складу на війні, на росії почалися облави на мігрантів. російські військомати по всій країні сотнями пакують вихідців з Монголії, Кигризстану, Узбекистану та інших країн до автозаків та автобусів, везуть на примусове проходження лікарської комісії, де поголовно визнають мігрантів придатними до участі у так званій сво.

Зокрема, сьогодні у мережі з`явилося відео одного з таких рейдів. Мігрантів, які отримали російське громадянство, затримали у підмосковних Котєльніках прямо у мечеті. Їх привезли до військового тренувального центру в Люберцях, де відібрали усі документи та, за висновками термінової лікарської комісії, майже всіх визнали придатними до служби. Після чого чоловіків доставили до Балашихи, де тих, кому до тридцяти, відправили на термінову службу, а іншим, старшим, запропонували підписати контракт. Кільком людям, які не злякалися залякувань і відмовилися кудись їхати, погрожують позбавленням російського громадянства, видворенням з країни та забороною на подальший в`їзд.

При цьому у російських пабліках така протизаконна діяльність воєнкоматів викликала шквал схвалення від простих росіян. Схвалюючи сво, але не бажаючи при цьому брати в ній участь, росіяни з задоволенням вхопилися за можливість відправити на війну інших, самим залишаючись при цьому диванними воїнами та критиками.

Нагадаємо також, що на росії “ветеранів сво” не сприймає навіть власне населення: випадки побиття учасників сво набули масового характеру.

Будьте першим, хто прокоментував "Через нестачу бажаючих брати участь у сво, на росії вирішили відправляти на війну мігрантів (ФОТО, ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*