Через високу захворюваність дітей у житомирських школах продовжили канікули, а закладам профосвіти рекомендовано дистанційну форму навчання

Відповідне рішення сьогодні, 25 жовтня, прийняли члени Житомирської комісії ТЕБ та НС. Зокрема канікули у школах поки продовжено до 7 листопада, а закладам професійної технічної освіти з 27 жовтня рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання. 

“У нас збільшилася кількість випадків захворювання дітей, зокрема на суботу, 23 жовтня, 46 дітей по закладам загальної середньої освіти і 2 дітей в дошкільних навчальних закладах.

Дійсно ми бачимо, що в порівнянні з сезоном в минулому році, в нас дуже велике зростання захворюваності дітей, тому ми пропонуємо в зв’язку з критичною ситуацією захворюваності на COVID-19 продовжити канікулярний період в закладах загальної середньої освіти Житомирської міської територіальної громади до 7 листопада. Потім будемо бачити, моніторити стан захворюваності, щоб убезпечити дітей від  епідемічної ситуації. Рекомендувати також керівникам професійної технічної освіти організувати дистанційну форму навчання, так як у них передбачається літній канікулярний період, в основному, то пропоную з середи, 27 жовтня, перейти на дистанційну форму навчання”, – зауважив директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук. 

Будьте першим, хто прокоментував "Через високу захворюваність дітей у житомирських школах продовжили канікули, а закладам профосвіти рекомендовано дистанційну форму навчання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*