Чергова обіцянка влади: будівництво злітної смуги Житомирського аеропорту хочуть закінчити до кінця року

Керівництво міста та області дало чергову обіцянку. Голова ОДА та міський голова Житомира пообіцяли, що підрядник завершить роботи з будівництва злітно-посадкової смуги ще до кінця 2022 року. Роботи планують почати у травні.

Тендер виграла фірма «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка за виконані роботи має отримати 800 мільйонів гривень. Зокрема, з місцевого бюджету на реконструкцію аеропорту запланували 50 мільйонів. Решту грошей, а це 750 мільйонів гривень, мають отримати з державного бюджету.

За словами міського голови, інформацію про учасників тендеру ретельно перевіряли. Тож коли побачили серед них фірму з турецькими інвестиціями — зраділи. Адже вона має позитивний досвід на ринку України. Це проєкти програми «Велике будівництво». Крім того, фірма займалася будівництвом аеропорту в Запоріжжі.

«Ми вивчали ті компанії, які подалися на тендер. І досвід в Запорізькому аеропорту був дійсно колосальний. Там був виконаний величезний об’єм роботи. Про початок роботи аеропорту говорити ще зарано, адже після виконання робіт декілька місяців триватиме сертифікація об’єкта», — сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Як пояснив генеральний директор фірми з турецькими інвестиціями, на ринку України вони працюють вже 12 років. Крім того, минулого року почали реалізацію кількох об’єктів на Житомирщині. Наразі ж фірма активно готується до початку робіт з реконструкції злітної смуги.

«Робота відбувається в 12 регіонах України. Минулого року ми почали працювати в декількох проєктах на Житомирщині. Наразі ми посилюємо наші команди і техніку, яка потрібна для будівництва. Вона переправляється сюди. До кінця травня ми почнемо демонтаж злітної смуги і будівництво нової», — пояснив генеральний координатор «Onur Group Ukraine», до якої належить фірма підрядник, Емре Караахметоглу.

У міській раді запевняють, проблем з проєктом не буде. Адже крім працівників управління капітального будівництва роботи з будівництва злітної смуги контролюватиме незалежний експерт.

«Ми будемо на цьому об’єкті знаходитися регулярно. Сьогодні підписаний графік виконання робіт, який розписаний помісячно. Відповідно до нього ми працюватимемо. Також проєктом передбачено консультанта, який працюватиме спільно з проєктною організацією та з виконавцем робіт», — зазначив начальник управління капітального будівництва Вячеслав Глазунов.

Будьте першим, хто прокоментував "Чергова обіцянка влади: будівництво злітної смуги Житомирського аеропорту хочуть закінчити до кінця року"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*