Чи підходять кольорові контактні лінзи для корекції очей? Р

Кольорові лінзи зазвичай вважаються аксесуаром для доповнення чи тимчасової зміни іміджу, вони змінюють натуральний колір райдужної оболонки ока, роблячи погляд виразнішим, глибшим та яскравішим

Лінзи, що змінюють колір очей – чудовий аксесуар який може доповнити образ чи допоможе повністю змінити імідж. Змінюючи колір райдужки ока можна добитися більш яскравого та виразнішого погляду. Інтернет-магазин Київлінза пропонує широкий вибір контактних лінз різних кольорів, переглянути які можливо за посиланням 

В чому відмінність кольорових лінз від традиційних?

 Фактично, кольорові лінзи такі ж як і оптичні, але мають додатковий шар, спеціально забарвлений для зміни відтінку і відповідно кольору очей. Кольорові лінзи, так само, як і звичні оптичні, можуть бути з діоптріями, в залежності від потреби покращення  короткозорості чи далекозорості.  Вони так само мають різні змінні режими, в залежності від призначення. Ця інформація вказується на упаковці виробником. Киснепроникність в кольорових лінз трохи нижча через додатковий забарвлений шар. Тож на ніч їх не варто залишати, а ще треба уважно читати рекомендації по часу їх використання. Перш ніж використовувати кольорові контактні лінзи, варто отримати консультацію в офтальмолога і дізнатися про протипоказання.

Якщо з зором у вас жодних проблем, лінзи з діоптріями вам не потрібні. Можна обрати звичайні декоративні, які просто змінять колір ваших очей.

Кольорові контактні лінзи поділяють в залежності від ефекту:

  •  Лінзи, що змінюють тільки відтінок райдужки ока. Забарвлення таких лінз напівпрозоре. Завдяки таким лінзам колір очей стає яскравішим та глибшим, але залишається природним.
  • Лінзи, які повністю змінюють колір райдужки ока. Забарвлений шар в таких лінзах щільніший, і це дає змогу радикально змінити колір очей. Наприклад,  сірі на зелені чи навіть фіолетові чи будь які інші в залежності від вибору.
  • Косметичні лінзи покликані приховати вади забарвлення ока. Зазвичай їх виготовляють для кожного клієнта індивідуально.
  • Дизайнерські лінзи для креативних та сміливих. Вони бувають з різними принтами, малюнками чи кольорами.

 Чи безпечно носити кольорові контактні лінзи?

В першу чергу лінзи створені для корекції вад зору. Тож обираючи звичайні оптичні чи кольорові лінзи, в першу чергу треба зважати на рекомендації офтальмологів та виробників. Загалом лінзи, що відповідають всім стандартам якості та вашим індивідуальним показанням, є цілком безпечними.  Проте варто надати перевагу одноденним або силікон-гідрогелевим з місячною заміною. В таких лінз хороша киснепроникність, вони зручні, комфортні, прості у догляді. Проте їхня вартість достатньо висока. 

Якщо не дотримуватися головних правил використання чи догляду лінз, вони все ж можуть бути небезпечними для очей:

  • самостійна покупка без попередньої консультації у лікаря;
  • брудні руки, які безпосередньо торкаються лінз;
  • порушення режиму носіння (нічний сон в одноденних);
  • носіння лінз після того, як термін заміни сплив;
  • недотримання гігієни зберігання.

Якщо ви вирішили придбати лінзи, зважайте на якість  і матеріал, з якого вони виготовлені. Навіть якщо ви обираєте просто кольорові лінзи, в яких немає діоптрій, вам має бути комфортно, а зображення простору не повинно спотворюватися.

Будьте першим, хто прокоментував "Чи підходять кольорові контактні лінзи для корекції очей?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*