Газовий шантаж: послідовники путіна з Житомиргазу знову кошмарять житомирян | Times ZT

Газовий шантаж: послідовники путіна з Житомиргазу знову кошмарять житомирян

Втративши левову долю своїх доходів, Житомиргаз виборює свої “копійчини” за доставку, буквально вигризаючи їх з горлянок житомирян. Цій конторі плювати на війну, безробіття, еміграцію, НКРЕКП та Кабінет Міністрів разом взятих. 

Їх турбують виключно власні кишені, які раптово спорожніли. Адже з 1 червня житомиряни сплачують за газ на рахунки Нафтогазу, а Житомиргаз отримує незначну долю не зовсім зрозуміло за що. 

Проте й від цих жалюгідних коштів там не збираються відмовлятися. Тож згадали добрі старі часи, коли могли приїхати будь коли до любого будинку і просто відключити газ, навіть не переймаючись вигадками про переконливий привід.

Цього разу під газовий шантаж потрапили мешканці десятиповерхівки по вулиці Домбровського 3-Б. Формально приводом для відключення газу стало під’єднання до мережі сусідньої новобудови. Але по закінченню робіт в новобудові газопостачання ввімкнули, а по Домбровського 3-Б тільки деяким квартирам. Більшість залишилася без газу. Співробітники Житомиргазу заявили, що в мешканців борги, а отже газу не буде, поки не заплатять. 

“В будинку 180 квартир, і далеко не всі заселені, – пояснює керівник управляючої компанії Михайло Сєта. – Будинок новий, а отже хтось в’їхав, а хтось не встиг її облаштувати, а потім завадила війна, а квартира непридатна до житла, хтось воює, хтось виїхав подалі від бомбардувань. Є люди, з якими взагалі жодного зв’язку немає. Через заборгованість кількох квартир без газу залишились всі, хто  поруч. А там і старі, і малі. І мова йде про борг у 100-200 гривень максимум”.

Путін шантажує Європу газом і там мова йде про мільярди доларів, місцеві ж послідовники з Житомиргазу значно скромніші – кошмарять всього за 100 гривень. Проте так само, як і путло, плювати хотіли українські закони та звичайну людяність.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 206  забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Нагадаємо ще й про лист НКРЕКП, де наголошується на забороні відключення населення від послуг на період воєнного стану.

На Житомирщині двоє ув’язнених влаштували рекет з-за ґрат

Українцям обіцяють опалювальний сезон за цінами на 24 лютого

Будьте першим, хто прокоментував "Газовий шантаж: послідовники путіна з Житомиргазу знову кошмарять житомирян"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*