COVID-оргія під патронатом мерії: Сухомлин не прийшов, а «Сила і честь» пропіарилась (ФОТО)

Міська влада Житомира вміє дивувати. Сьогодні я писав про те, що у місті працює лише один фонтан: на Михайлівській. Там увечері мав з’явитися міський голова Сергій Сухомлин. Але мер не прийшов, пославши на «День житомирян» свого заступника Олександра Шевчука. Саме Шевчук вручав нагороди «кращим підприємцям». Першим серед яких став, звичайно ж, Петро Рудь.

«День поляків»

Виступ дитячого танцювального ансамблю «Сонечко» здивував не тільки мене. «Це що, День поляків?» – запитав жіночий голос у натовпі. Ансамбль виконав лише один танок: мазурку. Середня група – у національних польських костюмах. Старша група – в одязі, що нагадує бальне вбрання початку XIX століття. 

На цьому фото добре видно, яку соціальну дистанцію витримували люди на вечірній Михайлівській і як дотримувалися маскового режиму. Улан, який летить у повітрі ліворуч – не фотошоп.

Тотальна «Сила і честь»

Інше велике здивування: практично всі гуляки тримали в руках прапорці з символікою «Дня житомирян» – і кульки з логотипом політичної партії «Сила і честь». Це мимоволі наштовхувало на думку, що прапорці та кульки якось між собою пов’язані. 

Нарешті я зрозумів, де ховається «джерело» кульок. Їх роздавали агітатори в білих накидках «Сили і честі».

Кульок було так багато, що люди часто кидали їх.

Жодних інших партій на Михайлівській не було. Сергія Сухомлина та його партію «Пропозиція» можна було побачити тільки на екрані.  

Але далі я помітив дивного хлопця. Спочатку він роздавав білі кульки від імені партії «Сила і честь».

А потім роздавав сині прапорці від імені мерії.

У зв’язку з цим виникає декілька запитань.

  1. Чому на святі, організованому мерією – так активно піарилася політична партія «Сила і честь»? Вона спонсор заходу?
  2. Чому одні і ті ж люди роздавали і міську, і партійну символіку?
  3. Чи розуміє міська влада, що подібні масові оргії (іншого слова я не підберу) можуть розігнати COVID-19 у Житомирі до першої космічної швидкості?
  4. Хто з міських чиновників вигадав це «свято» – і хто нестиме персональну відповідальність за стрімке збільшення випадків захворювання на COVID-19, якщо таке станеться?

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "COVID-оргія під патронатом мерії: Сухомлин не прийшов, а «Сила і честь» пропіарилась (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*