«День житомирянина»: у місті працює лише один фонтан – там, де має «засвітитись» Сухомлин (ФОТО)

Скандальна історія з «днем житомирянина», який міська влада висмоктала з пальця заради власного піару – набирає обертів. Нагадаю, 31 серпня виконком міської ради прийняв рішення гучно відсвяткувати нове свято, яке з’явилося буквально нізвідки. Запланували і розваги на Михайлівській, і фестиваль вуличної їжі, і великий концерт біля кінотеатру «Жовтень» – з оркестром, співачками, бубнами і фанфарами. І все це – під час пандемії, коли ще діють карантинні обмеження.  

Але з Києва, вочевидь, прилетіло велике незадоволене «фе». Міська влада у пожежному порядку почала «виправлятися». 4 вересня терміново зібрали позачерговий виконком – і велике свято переформатували на маленьке. Причому засідання виконкому зробили закритим, мотивуючи це… небезпекою зараження COVID-19!  

Але ніякі ковіди, як бачимо, не завадили міській владі провести «банкет під час чуми». На Михайлівській 5 вересня гуляють сотні людей без масок, в тому числі дітей – і це геть нікого не турбує.

На Новому бульварі людей дуже мало. Але висить великий борд Сергія Сухомлина. Чому? Бо тут планувався великий концерт.

На Соборній площі міський голова теж присутній.

Але ось цікава деталь. У «святковому» Житомирі не працюють фонтани: ані на Старому бульварі, ані на Новому бульварі, ані на Соборній площі. Єдиний, який працює – дитячий «жабник» на Михайлівській.

Чому? Бо увечері тут має з’явитися міський голова і представити «оновлену» пішохідну вулицю. А буквально за сотню кроків від Михайлівської городяни можуть побачити ось таку сумну картину.

Чи потрібен Житомиру «мер Михайлівської», який не бачить нічого далі мерії – запитання риторичне. Але відповідь на нього житомиряни обов’язково дадуть 25 жовтня.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "«День житомирянина»: у місті працює лише один фонтан – там, де має «засвітитись» Сухомлин (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*