IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

DSC 0641 777x437 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

У суботу, 5 вересня, ФК «Полісся» розкрив свого таємничого спонсора, презентував оновлену форму та розповів про проблеми клуб.

Ще під час представлення нового тренера ФК «Полісся» Сергія Шищенка, міський голова Сергій Сухомлин розповів, що клуб знайшов спонсора, який буде фінансувати команду. Довгий час його тримали в суворій таємниці, але сьогодні нарешті відкрили завісу. Новий спонсор ФК «Полісся» — BGV GROUP на чолі з бізнесменом Геннадієм Буткевичем. До BGV GROUP входить мережа супермаркетів АТБ, крім того, вони є співвласниками українсько-американського підприємства «Holtec International» з розробки мінеральних ресурсів України.

«Коли створювали ФК, ми розуміли, що тільки бюджетного фінансування не буде достатньо. В 2019 році область лише на половину фінансувала клуб, це було 9 мільйонів сумарно Житомирської міської ради та обласної ради, решта — спонсорські кошти. Але команда вийшла в Першу лігу, і цих коштів недостатньо. На цей рік обласна рада профінансувала тільки на 1,3 млн, ще чекаємо більше 3,5 млн, але поки не бачимо, що вони готові давати ці кошти. І ми розуміємо, що без спонсора ми нічого не зможемо. Спонсор дав згоду на фінансування, клуб залишається в комунальній власності, ніяких майнових претензій до клубу. Є титульний спонсор, тому фінансування сезону Першої ліги фактично закрите. Це компанія BGV GROUP, вона буде допомагати й нашим волейбольним командам», — зауважив Сергій Сухомлин.

DSC 0887 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський розповів, що свій перший домашній матч «жовто-зелені» будуть грати на виїзді через те, що стадіон «Полісся» не готовий, а це влетить в копійочку:

«За останньою інформацією, на 90% свій перший домашній матч команда прийме 12 вересня на стадіоні в  Києві. Центральний стадіон не готовий, ми могли б тут приймати матчі, це вже зрозуміло візуально, але де-юре документи не готові, тому стояло питання про «Спартак», але на сьогоднішній день він першої категорії зі штучним покриттям. Така погода, яка є на сьогоднішній день, не зовсім комфортна для гравців. Крім того що ми будемо приймати мачті не в рідному місті, ми ще й будемо платити оренду, і нести всі інші витрати по організації виїзного матчу. Свій перший домашній матч у Першій лізі ФК «Полісся» не зможе прийняти в рідному місті.

DSC 0890 1 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

Головний тренер Сергій Шищенко каже, що футболісти ставляться з розумінням та гумором до проблем, які виникають з стадіоном, базою та фінансуванням, але все ж сподіваються, що з часом їх буде вирішено: 

«Хлопці це сприймають з гумором. Звичайно, є маленькі нюанси, але ми з ними справляємося, і надіємось, що все таки вони виправляться. Для футболістів найголовніше завдання — тренуватися, робити свою роботу якісно і добросовісно. Я думаю, що це не буде сильно впливати на наші тренувальні моменти».

DSC 0875 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

Скандал з тренувальною базою ФК «Полісся» досі не вирішено, каже Володимир Загурський. Він вважає, що обласна рада навмисно заганяє клуб у такі рамки:

«Побутові проблеми на тренувальній базі не вирішені. Огорожі футбольного поля немає, тому на тренуванні 7-10 людей шукають в лісі м’ячі, третій поверх недобудований і не готовий до розселеня гравців. Питання по відключенню світла було вирішено, але ми не можемо цілодобово користуватися гарячою водою. Відношення обласної ради більше нагадує книжку про Дон Кіхота, нам не просто не допомагають, в мене особисто таке відчуття, що нас намагаються загнати, а ми в свою чергу намагаємося з цього виплутатись. Футболіст немає знати цих проблем, бо його головне завдання — професійно підготуватися». 

З позитиву хочеться відмітити, що свій перший офіційний матч в Першій лізі, який відбудеться 12 вересня на виїзді, ФК «Полісся» зіграє в оновлених комплектах форми.

Нагадаємо, Головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко про амбіції, потреби команди та готовність до сезону 2020/21 (ВІДЕО-ФОТО).

 

DSC 0918 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0865 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0913 1024x992 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0883 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0917 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0660 1024x681 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0675 1024x535 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0539 691x1024 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0589 1024x585 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0507 1024x711 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)
DSC 0712 1 1024x675 - Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*