Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)

У суботу, 5 вересня, ФК «Полісся» розкрив свого таємничого спонсора, презентував оновлену форму та розповів про проблеми клуб.

Ще під час представлення нового тренера ФК «Полісся» Сергія Шищенка, міський голова Сергій Сухомлин розповів, що клуб знайшов спонсора, який буде фінансувати команду. Довгий час його тримали в суворій таємниці, але сьогодні нарешті відкрили завісу. Новий спонсор ФК «Полісся» — BGV GROUP на чолі з бізнесменом Геннадієм Буткевичем. До BGV GROUP входить мережа супермаркетів АТБ, крім того, вони є співвласниками українсько-американського підприємства «Holtec International» з розробки мінеральних ресурсів України.

«Коли створювали ФК, ми розуміли, що тільки бюджетного фінансування не буде достатньо. В 2019 році область лише на половину фінансувала клуб, це було 9 мільйонів сумарно Житомирської міської ради та обласної ради, решта — спонсорські кошти. Але команда вийшла в Першу лігу, і цих коштів недостатньо. На цей рік обласна рада профінансувала тільки на 1,3 млн, ще чекаємо більше 3,5 млн, але поки не бачимо, що вони готові давати ці кошти. І ми розуміємо, що без спонсора ми нічого не зможемо. Спонсор дав згоду на фінансування, клуб залишається в комунальній власності, ніяких майнових претензій до клубу. Є титульний спонсор, тому фінансування сезону Першої ліги фактично закрите. Це компанія BGV GROUP, вона буде допомагати й нашим волейбольним командам», — зауважив Сергій Сухомлин.

Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський розповів, що свій перший домашній матч «жовто-зелені» будуть грати на виїзді через те, що стадіон «Полісся» не готовий, а це влетить в копійочку:

«За останньою інформацією, на 90% свій перший домашній матч команда прийме 12 вересня на стадіоні в  Києві. Центральний стадіон не готовий, ми могли б тут приймати матчі, це вже зрозуміло візуально, але де-юре документи не готові, тому стояло питання про «Спартак», але на сьогоднішній день він першої категорії зі штучним покриттям. Така погода, яка є на сьогоднішній день, не зовсім комфортна для гравців. Крім того що ми будемо приймати мачті не в рідному місті, ми ще й будемо платити оренду, і нести всі інші витрати по організації виїзного матчу. Свій перший домашній матч у Першій лізі ФК «Полісся» не зможе прийняти в рідному місті.

Головний тренер Сергій Шищенко каже, що футболісти ставляться з розумінням та гумором до проблем, які виникають з стадіоном, базою та фінансуванням, але все ж сподіваються, що з часом їх буде вирішено: 

«Хлопці це сприймають з гумором. Звичайно, є маленькі нюанси, але ми з ними справляємося, і надіємось, що все таки вони виправляться. Для футболістів найголовніше завдання — тренуватися, робити свою роботу якісно і добросовісно. Я думаю, що це не буде сильно впливати на наші тренувальні моменти».

Скандал з тренувальною базою ФК «Полісся» досі не вирішено, каже Володимир Загурський. Він вважає, що обласна рада навмисно заганяє клуб у такі рамки:

«Побутові проблеми на тренувальній базі не вирішені. Огорожі футбольного поля немає, тому на тренуванні 7-10 людей шукають в лісі м’ячі, третій поверх недобудований і не готовий до розселеня гравців. Питання по відключенню світла було вирішено, але ми не можемо цілодобово користуватися гарячою водою. Відношення обласної ради більше нагадує книжку про Дон Кіхота, нам не просто не допомагають, в мене особисто таке відчуття, що нас намагаються загнати, а ми в свою чергу намагаємося з цього виплутатись. Футболіст немає знати цих проблем, бо його головне завдання — професійно підготуватися». 

З позитиву хочеться відмітити, що свій перший офіційний матч в Першій лізі, який відбудеться 12 вересня на виїзді, ФК «Полісся» зіграє в оновлених комплектах форми.

Нагадаємо, Головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко про амбіції, потреби команди та готовність до сезону 2020/21 (ВІДЕО-ФОТО).

 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ФК «Полісся» презентував нову форму та розкрив ім’я таємничого спонсора (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*