Дали бій: дівоча команда СДЮСШОР «Полісся» Житомир перемогла костопільський «Ліцей» у чемпіонаті України WU-16 (ФОТО)

У вівторок, 1 червня, дівоча команда СДЮСШОР «Полісся» здобула перемогу над костопільським «Ліцеєм» у дебютному матчі Чемпіонату України WU-16. 

На стадіоні «Спартак Арена» у Житомирі відбувся матч Чемпіонату України WU-16, де дівоча команда СДЮСШОР «Полісся» приймала “Ліцей«з м. Костопіль. 

У нелегкій боротьбі житомирянки здобули перемогу над рівнянками з рахунком 1:0. Переможний гол команді принесла Варвара Козлюк., яка займається футболом лише 2 роки:

«Сьогодні гра була доволі складна. Команда суперників була сильна, дівчата були сильні, але ми перемогли. У сьогоднішньому матчі я забила гол, і я дякую тренеру за те, що навчив боротися».

Тренер дівчат Віктор Твардовський грою задоволений, каже, що дівчата перемогли саме завдяки характеру:

«У нас немає ще стільки досвіду. Ця комадна разом працює 10 років, вони більш зіграні, і мають більше досвіду на всеукраїнському рівні, але не завжди досвід грає велику роль. Велику роль грає команда і командний дух. Ми побачили, що ми можемо на рівні змагатися із найкращими командами в Україні. В суботу ми граємо проти Тернопільської області на 14 год на Спартак Арені, і 18 червня їдемо грати до Славути, це перше коло, друге коло буде восени. Суперник був дуже досвідчений, команда класна, ми її дуже сильно аналізували. Дуже важливий момент, що у нас виходить заміна рівноцінна, це дуже важливо. Ми дали бій. Дівчатка проявили такий характер, в цьому дух команди. Ми забили і досягли свого результату з рахунком 1:0».

Будьте першим, хто прокоментував "Дали бій: дівоча команда СДЮСШОР «Полісся» Житомир перемогла костопільський «Ліцей» у чемпіонаті України WU-16 (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*