Данілов запевнив, що в України є «технічне підтвердження» участі рф в атаці на Ізраїль 

Данілов запевнив, що в України є «технічне підтвердження» участі рф в атаці на Ізраїль

В України є «технічне підтвердження», що рф брала безпосередню участь в атаці на Ізраїль. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

«У нас є навіть технічне підтвердження того, що росія брала у нападі на Ізраїль безпосередню величезну участь. Я можу сказати, що центр, який займається кібербезпекою при апараті Ради нацбезпеки і оборони, відстежує всі атаки, які є на нашу країну», – зауважив Данілов.

Він повідомив, що за останні три дні до дня нападу «Хамасу» на Ізраїль 7 жовтня, «спостерігалось зниження на 70% атак на український кіберпростір».

«Ми проаналізували, куди переметнулися російські, скажімо, військові частини, які були причетні до атак. Вони перекинулись саме на Ізраїль. Тому росіяни в цьому беруть безпосередню участь, вони є зацікавленою стороною. Але ще раз наголошую, їм радіти від цього немає жодного сенсу», – резюмував секретар РНБО.

Нагадаємо, перші заяви нової влади Словаччини: відмова від військової допомоги Україні та виступ проти антиросійських санкцій.

Будьте першим, хто прокоментував "Данілов запевнив, що в України є «технічне підтвердження» участі рф в атаці на Ізраїль "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*