Перші заяви нової влади Словаччини: відмова від військової допомоги Україні та виступ проти антиросійських санкцій

Перші заяви нової влади Словаччини: відмова від військової допомоги Україні та виступ проти антиросійських санкцій

Вчора, 25 жовтня, у Словаччині офіційно затвердили новий уряд на чолі з Робертом Фіцо. Попередньо саме його проросійська сила виграла у країні парламентські вибори. А вже сьогодні, 27 жовтня, новий очільник уряду виголосив перші свої заяви.

Як і очікувалося, більшість заяв транслювали захист саме інтересів росії.

Передусім Фіцо заявив, що Словаччина більше не надаватиме військової допомоги Україні, оскільки це нібито затягує військові дії.

“Я надаватиму нульову військову допомогу Україні… Негайне припинення військових дій є найкращим рішенням, яке ми маємо для України. ЄС має перетворитися з постачальника зброї на миротворця. Нехай краще 10 років ведуть переговори про мир, ніж 10 років вбивають одне одного без жодного результату”,

– наголосив Фіцо.

Щоправда попри це словацький лідер пообіцяв і надалі надавати Києву гуманітарну допомогу.

Також Роберт Фіцо заявив, що не збирається голосувати у ЄС за “жодні санкції” проти росії без “аналізу їхнього впливу на Словаччину”.

“Якщо будуть такі санкції, які завдадуть нам шкоди, як більшість санкцій, я не бачу причин їх підтримувати“,

– підкреслив словацький політик.

Після таких заяв можна впевнено сказати, що у Орбана з`явився новий соратник у боротьбі за російські інтереси в ЄС, а у України – новий супротивник у боротьбі з кремлем.

Будьте першим, хто прокоментував "Перші заяви нової влади Словаччини: відмова від військової допомоги Україні та виступ проти антиросійських санкцій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*