Орбан заявив, що не вважає путіна військовим злочинцем, а Україну – суверенною державою

Орбан заявив, що не вважає путіна військовим злочинцем, а Україну - суверенною державою


Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан не вважає російського диктатора володимира путіна воєнним злочинцем. Про це він заявив у інтерв’ю німецькому виданню Bild.

Більше того, у скандальному інтерв’ю угорський лідер зазначив, що перемога України у війні з росією не можлива, а сама Україна і взагалі перестала бути суверенною державою. Відтак, мовляв, потрібно сідати за стіл переговорів і заключати перемир`я.

Україна перестала бути суверенною країною. Вони не мають грошей. Вони не мають зброї. Вони можуть воювати лише тому, що ми підтримуємо їх на Заході. Тож якщо американці вирішать, що хочуть миру, мир буде“,

– заявив Орбан.

Подібні заяви угорського політика вже давно не дивують. Віктор Орбан давно відомий своїми проросійськими поглядами і надмірною закоханістю у кремлівського лідера. Разом з тим, саме угорські посадовці останнім часом все частіше та інтенсивніше вносять розкол у європейське об`єднання.

Зокрема наразі відомо, що Угорщина знову блокує виділення ЄС фінансової допомоги Україні, а також усіляко виступає проти прийняття нашої держави у члени НАТО.

Будьте першим, хто прокоментував "Орбан заявив, що не вважає путіна військовим злочинцем, а Україну – суверенною державою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*