Угорщина не заарештує путіна, якщо він відвідає країну

Не зважаючи на виданий Міжнародним кримінальним судом ордер на арешт президента росії путіна, в Угорщині не будуть арештовувати нинішнього очільника кремля, якщо він приїде в країну. Про це заявив глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Орбана Гергей Гуйяш.

За його словами, згідно угорської правової системи вони не мають законних підстав арештовувати російського президента, хоча країна і підписала та ратифікувала Римський статут. Причина в тому, що Римський статут по суті досі не вбудований в угорську правову систему.

Ми можемо звернутися до угорського законодавства і на підставі цього не можемо заарештувати російського президента … оскільки статут МКС не був впроваджений в Угорщині“,

– заявив Гуйяш.

Тобто, Угорщина схвалила Римський статут лише формально, не змінивши при цьому законодавство для його втілення.

Окрім того, Гуйяш очікувано наголосив, що угорський уряд ще не сформував позицію відносно видачі ордера на арешт кремлівського диктатора. При цьому заявив, що на його думку такі дії лише ведуть до ескалації.

Ці рішення не є найбільш вдалими, оскільки вони ведуть до подальшої ескалації, а не до миру, це моя особиста суб’єктивна думка“,

– зазначив Гуйяш.

Відтак, як і очікувалося Угорщина продовжує грати на два фронти. Принаймні доки знову не потребуватиме фінансових вливань від ЄС.

Будьте першим, хто прокоментував "Угорщина не заарештує путіна, якщо він відвідає країну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*