ДБР оголосило про підозру житомирським посадовцям, які присвоїли 1 млн грн на ремонті військової казарми

Фахівці ДБР повідомили про підозру одному з керівників Квартирно-експлуатаційного відділу Житомира, начальнику служби цієї установи та приватному підприємцю, яких підозрюють у присвоєнні 1 млн грн на ремонті військової казарми Житомирського військового інституту ім. С.П.

Слідством було встановлено, що ремонтні роботи насправді були проведені лише на паперах, фактично ж їх ніхто і не здійснював.

Наприкінці листопада 2022 року один з керівників КЕВ Житомира та підприємець уклали договір щодо ремонту першого поверху казарми Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова. Вартість робіт склала майже 1 млн грн.

Того ж дня начальник служби та підприємець підписали акти виконаних робіт по ремонту казарми, які ніхто, звісно, не проводив. Керівник підрозділу КЕВ погодив акти виконаних робіт, перебуваючи в день їх підписання у відпустці за кордоном”,

– йдеться у матеріалах ДБР.

Усім трьом фігурантам скандальної справи інкримінують розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах та підроблення документів. Тепер любителям легкої наживи загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

Нагадаємо також, що посадовців Новогуйвинської селищної ради підозрюють у розтраті понад 7 мільйонів гривень, виділених на облаштування укриттів.

Будьте першим, хто прокоментував "ДБР оголосило про підозру житомирським посадовцям, які присвоїли 1 млн грн на ремонті військової казарми"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*