ДБР затримало експосадовця Командування Сил логістики ЗСУ за підозрою у незаконному збагаченні

ДБР затримало експосадовця Командування Сил логістики ЗСУ за підозрою у незаконному збагаченні

ДБР затримало колишнього посадовця одного з управлінь продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ за підозрою у незаконному збагаченні. Про це повідомив Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, вже звільнений з посади експосадовець, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави, набув у 2022-2023 роках активів на майже 58 млн грн.

Зокрема, йдеться про автомобіль «Toyota», 2022 року, квартиру в м. Київ, обласну базу спеціального медичного призначення на Хмельниччині загальною площею 2022 кв м, 55 земельних ділянок у різних регіонах, а також єдиний майновий комплекс Хмельницького державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Сума незаконно набутих коштів більш ніж на шість тисяч п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує його законні доходи.

Наразі фахівці ДБР проводять обшук за місцем проживання експосадовця. Також вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо також, що у січні СБУ затримала начальника одного з управлінь Командування Сил підтримки ЗСУ за розкрадання бюджетних коштів.

Будьте першим, хто прокоментував "ДБР затримало експосадовця Командування Сил логістики ЗСУ за підозрою у незаконному збагаченні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*