На Житомирщині дефіцит коштів по медицині та освіті становить майже 200 мільйонів, – депутатка

Дефіцит коштів по медичній та освітній галузях становить близько 200 мільйонів гривень. Про це Times.Zt повідомила депутатка обласної ради Анжеліка Лабунська.

За її словами, дефіцит бюджетних коштів влада замовчує. Проте у деяких районах області це вже відчутно, адже деяким медикам та лікарям вже затримують зарплатню.

«Сьогодні ж влада приховує. Щоб ви розуміли, станом на 1 вересня по Житомирській області дефіцит коштів по медицині становить 97 мільйонів гривень, а по освіті 112 мільйонів. Сьогодні держбюджет не може покривати захищені статті бюджету на виплату заробітної плати і сплату комунальних послуг. Ще невідомо, як ми цей рік переживемо. Сьогодні, на жаль, мовчать, але по багатьох районах освітяни і лікарі не отримують зарплату, а якщо отримують, то звичайну ставку без жодних надбавок», – розповіла Анжеліка Лабунська.

Щоб перевірити інформацію, надану депутаткою, журналісти Times.Zt зателефонували до керівництва області, проте ні заступник голови ОДА, ні директор профільного департаменту, слухавку не взяли. Тож ми надіслали інформаційний запит до облдержадміністрації та найближчим часом відповідь оприлюднимо на нашому сайті.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині дефіцит коштів по медицині та освіті становить майже 200 мільйонів, – депутатка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*