Що ж за 56-річний тренер розбещував 11-річну бердичівлянку?

У Бердичеві затримали тренера, підозрюваного у розбещенні 11-річної дівчинки. Це 56-річний чоловік, людина з немалим досвідом і авторитетом. Невже у шахівництві?

Начальник Головного Управління Поліції на Житомирщині повідомив: до поліції ще 16-го жовтня звернулася мама дитини із повідомленням про вчинення розпусних дій відносно її доньки тренером спортивної школи.

«Ми провели ряд заходів, які довели його причетність безпосередньо до скоєння цього злочину. І вже на гарячому його було затримано і повідомлено про підозру», – заявив В’ячеслав Печененко.

У пошуках інформації приходимо до спортивної школи імені Віталія Лонського. Директор Олег Лавренов каже: затримали начебто тренера з легкої атлетики. Та в будь-якому випадку це не його підлеглий і більше він нічого не знає.

«Відділення легкої атлетики в структурі спортивних шкіл міста з 1 вересня 2018 року не існує, а такого віку тренерів у нашій школі немає. Я не можу надати ніякої інформації, бо нею не володію. Володію не більше вас – інформацією з інтернету», пояснив директор спорт школи імені В. Лонського Олег Лавренов.

Затримання тренера проходить на робочому місці, на відео видно шахові дошки. Тож найімовірніше підозрюваний у розбещенні дівчинки – тренер з шахів. Щоб з’ясувати, так це чи ні, йдемо у міське управління у справах сім’ї, молоді та спорту. В кабінет начальник не запрошує, у приймальні з журналістами спілкується не охоче.

«Я не екстрасенс, щоб зараз визначити, хто з нас маніяк, а хто ні. Це шокуючий факт для нас, тому без офіційної підозри не можу ніяких коментарів», – розповіла начальниця міського управління у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Дячук.

Розмова не клеїться, жінка взагалі тікає від журналістів, відмовляючись коментувати на камеру шокуючий випадок.

У поліції зазначають: горе-тренерові вже повідомили про підозру за розбещення неповнолітньої, докази чого зібрані і задокументовані. Наразі йому  обирають у житомирському суді міру запобіжного заходу. Слідчі мають перевірити, чи це у тренера перший випадок розбещення. Кримінальна відповідальність, яка загрожує чоловіку це позбавлення волі від 5-ти до 8-ми років.

Будьте першим, хто прокоментував "Що ж за 56-річний тренер розбещував 11-річну бердичівлянку?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*