Не спрацювала сигналізація: внаслідок пожежі евакуювали відвідувачів з Глобалу

Не для всіх житомирян видався вдалим вечір в торговому центрі «Глобал». Близько 10 години вечора відвідувачі у лівому крилі центру, в «Острові розваг» відчули запах диму, після чого працівники та охоронці попросили покинути приміщення. Найбільше людей перебувало на вечірніх кіносеансах. Більшість відвідувачів скаржилися на те, що не чули сигналізацію і почали реагувати лише після того, як дим потрапив у залу.

«Були на цьому сеансі. Спокій персоналу доставив. І ще, евакуаційний вихід замалий. Якби було щось дійсно серйозне та кількість відвідувачів, як під час нещодавніх прем’єрних аншлагів майже в усіх залах, він не впорався б з потоком», – пише користувач Валентин Семенов.

Деякі порівнюють цю ситуацію з російською «Зимньою Вишнею», де також сталась пожежа у великому торговому центрі.

«Так як робітники Мультиплексу навіть не захотіли повідомити про це другому залу, в якому ми сиділи. Ніякого звуку сигналізації, попереджень, тим більше евакуювання! Налякало те, що, вийшовши, нікого навіть не було, крім працівників гардеробу. Ви не попереджені про те, що маєте робити в таких випадках? Ніхто нічого не сказав! Як після цього ходити в цей кінотеатр і сприймати його як належне? Цей похід в кіно мав коштувати нам життя?», – обурилась одна із свідків Наталія Василюк.

«Кіно не додивилися, але евакуювали людей з кінотеатру за 2 хвилини. Дим, схоже, пішов із “Острова розваг”. Все добре. Приїхали рятувальники, зараз бігають люди в протигазах», – розповів один із свідків події.

За інформацією  управління ДСНС у Житомирській області, 26 жовтня близько 21:45 на кухні закладу Chicken Hut сталося загорання масла у фритюрниці, вогонь перекинувся на витяжку. Через сильне задимлення охорона торговельного центру провела евакуацію відвідувачів ТРЦ. О 21:55 пожежу вдалось локалізувати.

Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Юрій МЕЛЬНИК

Будьте першим, хто прокоментував "Не спрацювала сигналізація: внаслідок пожежі евакуювали відвідувачів з Глобалу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*