День матері святкуватимуть у Житомирі 11 травня | Times ZT

День матері святкуватимуть у Житомирі 11 травня

11 травня житомирян запрошують відсвяткувати одне з найсвітліших та найніжніших свят – День матері. З нагоди його відзначення на улюбленій пішохідній вулиці містян – вулиці Михайлівській відбудеться святкова програма та встановлення Всеукраїнського рекорду “Танцюю з Мамою!!!”.

Організатором Свята для матусь у Житомирі традиційно виступає громадська організація “Я-мама”.

“День матері – це одне з тих свят, які ніяк не можна забути і пропустити серед побутових турбот. Адже він присвячений найголовнішій людині, яка подарувала життя! Це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Тому не забудьте привітати своїх найрідніших матусь. Цього дня ви можете подарувати їм свято”, – розповідає голова громадської організації “Я-мама” Наталія Боровська.

Встановити Всеукраїнський рекорд організатори планують шляхом залучення якнайбільшої кількості танцювальних пар (мама з дитиною). Всі бажаючі зможуть зареєструватися у наметі “Я-мама!”. По закінченню святкового дійства серед учасників рекорду проведуть лотерею та розіграють подарунки від спонсорів.

Окрім того, протягом усього свята, що проходитиме у суботу з 14.00 до 17:00 на Михайлівській буде організовано фото-зону від дизайнера і фотографа Ірини Кульбовської та розважальний простір для дітей.

Нагадаємо також, що з 17 травня по 19 травня житомирських підлітків запрошують на пластове “Свято весни”.

Будьте першим, хто прокоментував "День матері святкуватимуть у Житомирі 11 травня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*