Житомирських підлітків запрошують на пластове “СВЯТО ВЕСНИ”

Житомирський пластовий молодіжний центр запрошує юнаків та юначок 12-18 років взяти участь у “СВЯТІ ВЕСНИ”, що відбудеться з 17 травня по 19 травня (п’ятниця – неділя) у селі Дениші.

“СВЯТО ВЕСНИ” — це щорічний триденний open air фестиваль, з якого традиційно починається таборове літо. Зазвичай “СВЯТО ВЕСНИ” відбувається у травні і присвячується патрону Пласту святому Юрію Переможцю.

Захід відбудеться за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, Пластового молодіжного центру Житомирської міської ради, Обласного центру туризму та краєзнавства, Станиці Житомир НСОУ “Пласт”.

«Цьогорічне Свято весни організоване навколо легенди чарівного лісу. Саме в лісі відбуваються неймовірні пригоди: перші ватри під зорями, ночівля в наметі разом з друзями, їжа на вогні. Радість від перебування  на природі, пошук істини та здорове середовище, це саме те дозвілля що дає змогу юнацтву відчути та взяти повну відповідальність за себе та інших», – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук

Учасників табору чекає:

– мандрівництво;

– виживання серед природи;

– стрільба з пневматичної зброї;

– перша медична допомога;

– сплав на байдарках;

– інтелектуальні та рухливі ігри;

– лайфхаки здорового способу життя;

– плетіння гамака;

– 4-х разове харчування та інші цікавинки на які вистачить сил:)

Контактний номер телефону за яким можна записатись до табору: 063 115 65 63.

Нагадаємо також, що цього року до табору «Супутник» на оздоровлення потраплять 1125 дітей.

  • 6
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирських підлітків запрошують на пластове “СВЯТО ВЕСНИ”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*