День студента в Житомирі: хіп-хоп виконавець Хас запалив Телецентр (ВІДЕО)

Вчора, 14 листопада, до Житомира завітав український хіп-хоп виконавець Хас аби привітати молодь з Днем студента.

Хас (Хассан Назар-Хайдар Алієвич) — український хіп-хоп виконавець, лідер львівського гурту «RIZUPS» (2007–2015), із 2015 року співак реалізує сольний проект «ХАС», фіналіст вокального шоу Х — фактор. Одразу після завершення шоу, Хас завершив роботу над студійною платівкою гурту RIZUPS — «Не бійся» та відправився у всеукраїнський тур на його підтримку, під час якого був написаний ще один альбом «Хайдар».

До Житомира Хас приїхав аби привітати молодь з міжнародним святом День студента, яке в Україні святкують 17 листопада. Концерт відбувся в Житомирському обласному телецентрі. І хоча зала не була заповнена повністю, та й спочатку «розкачати» глядачів було складно, Хас свою справу зробив. І вже після кількох пісень і жартів виконавця дівчата і, навіть хлопці, на місці всидіти не змогли та побігли танцювати просто до сцени.

Хіп-хоп виконавець подякував молоді за гарний прийом та висловив свою любов до Житомира:

«Хочу подякувати Житомиру за такий гарячий прийом, це було надзвичайно. Це той самий випадок, коли взяли якістю, а не кількістю. Дуже рідко коли я приїжджаю в не рідне місто, а почуваю себе як вдома. Це було реально весело», — зізнався Хас.

Будьте першим, хто прокоментував "День студента в Житомирі: хіп-хоп виконавець Хас запалив Телецентр (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*