“Не проканало”: на Житомирщині кмітлива бабуся дала відкоша телефонному шахраю (ВІДЕО)

81-річна жителька Черняхівського району “не повелася” на стандартну схему телефонного ошуканства, натомість сама почала вимагати в шахраїв гроші.

Про інцидент, який напередодні стався з кмітливою пенсіонеркою, вона особисто розповіла дільничному під час прийому громадян.

“Бабо, я попав у ситуацію. Мені треба гроші… Дай 5 тисяч… А я де візьму ці гроші?!! Принеси мені 5 тисяч!” – розповідає про свої перипетії Галина Степанівна.

Дільничний офіцер Черняхівського ВП, з яким спілкувалася жителька району, похвалив бабусю та відзначив, що на території обслуговування Високівської ОТГ загалом розташовано п`ять сіл. Більшість проживаючих тут – це пенсіонери, яких зазвичай і намагаються “розвести” любителі легкої наживи.

Саме тому, аби не допускати випадків ошуканства стареньких, на території ОТГ дільничі регулярно проводять інформативні лекції, розповідаючи про необхідні заходи безпеки.

Більше у сюжеті:

Нагадаємо, на Житомирщині псевдо-цілителька обчистила стареньку бабусю.

Будьте першим, хто прокоментував "“Не проканало”: на Житомирщині кмітлива бабуся дала відкоша телефонному шахраю (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*