На Житомирщині презентували мобільний додаток для перевірки законності вирубки лісу (ВІДЕО)

Презентація програми “Ліс у смартфоні” відбулася в четвер, 14 листопада.

Згідно слів Валентина Вегерчука, який займає посаду начальника відділку обласного управління лісового та мисливського господарства відомо, що у 8 регіонах України вже вдалося запустити пілотний проект онлайн-реєстру заготівлі деревини та вирубки лісу.

Завдяки новому онлайн-сервісу кожен бажаючий матиме змогу самостійно провести перевірку законності вирубки лісу на будь-яких ділянках восьми областей. Для цього багато вмінь не треба, лише доступ до мережі Internet та смартфон.

Більше у сюжеті:

"Ліс у смартфоні" презентували у Станишівському лісництві

Програму «Ліс у смартфоні» презентували сьогодні, 14-го листопада, лісівники області. За словами керівника відділу обласного управління лісового та мисливського господарства Валентина Вегерчука, онлайн-реєстр заготівлі деревини та рубок лісу у пілотному режимі працює у восьми областях України. Лісівник також розповів, що завдяки програмі кожний охочий у режимі онлайн може перевірити законність рубки лісу на будь-якій ділянці. Для цього достатньо мати смартфон і доступ до мережі інтернет.

Posted by UA: Житомир on Thursday, 14 November 2019
відео від UA:Житомир

Нагадаємо, мародерів, які нищать ліси України, хочуть «садити» довічно

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині презентували мобільний додаток для перевірки законності вирубки лісу (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*