День українського добровольця відзначають сьогодні в Житомирі

Сьогодні в країні відзначають День українського добровольця. За участю сімей загиблих добровольців, представників влади, духовенства та громадськості в Житомирі відбудеться ряд урочистих заходів.

О 13.00 на майдані Корольова на честь добровольців пройде святковий концерт за участю зведеного оркестру у складі духового оркестру Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, військового оркестру 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся», творчих колективів КЗ «Палац культури» Житомирської міської ради, вокального дуету «Забава», а також зведеного духового оркестру та жіночого хору Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка.

З 17:00 житомиряни та гості міста зможуть відвідати фото-виставку «Суворі будні АТО» та фото-сушку «Фото з передової» на Михайлівській.

З 18.00 на головній пішохідній вулиці міста очікуються виступи представників національної скаутської організації «Пласт». Окрім того, тут свою пісенну творчість житомирянам подарує зразковий аматорський фольклорний ансамбль «Джерельце».

Нагадаємо, що день українського добровольця був встановлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Будьте першим, хто прокоментував "День українського добровольця відзначають сьогодні в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*