На Житомирщині провели випробування бронеавтомобіля «Козак 2»

На загальновійськовому полігоні під Житомиром, пройшли випробування броньованого автомобіля «Козак 2», який незабаром має надійти на озброєння до частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на своїй офіційній сторінці у фейсбук.

Броньований позашляховик «Козак 2» випробовувався бездоріжжям, доланням водної перешкоди та надійністю балістичного захисту – обстрілом зі стрілецької зброї.

За випробуваннями спостерігали командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири батальйонів, дивізіонів та їх заступники з військових частин ДШВ, а також представники одного із вітчизняних підприємств.

Спочатку позашляховик випробовували на танкодромній смузі перешкод, де на бездоріжжі перевірили надійність та експлуатацію даного бронеавтомобіля в складних умовах місцевості.

Броню та захисне скло «Козак-2» військовослужбовці перевірили вогнем з автоматів, снайперської гвинтівки та кулемету Калашникова з різних відстаней на танковому вогневому містечку. Результат – позитивний.

Командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що даний зразок бойової техніки зарекомендував себе як надійний броньований автомобіль з високою прохідністю.

Водночас, командири батальйонів та дивізіонів військових частин Десантно-штурмових військ мали змогу оцінити переваги даного бронеавтомобіля, його прохідність, балістичний захист тощо.

Окрім того, наразі на полігоні проводяться державні випробування новітньої вітчизняної бойової броньованої машини «Козак-2М1». Даний зразок сучасної техніки також був перевірений полігонним бездоріжжям, зручністю веденням з нього вогню військовослужбовцями (кулеметником та десантом).

Передбачається, що після закінчення державних випробувань, «Козак-2М1» в подальшому також надійде до підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині провели випробування бронеавтомобіля «Козак 2»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*