Конкурс краси серед дівчат Бердичева (ВІДЕО)

Конкурс краси серед старшокласниць: у Бердичеві в Палаці культури проходить своєрідне змагання за титул «Міс ЦПО».

Учасниці – 10 красунь з різних гуртків міського Центру позашкілля імені Олександра Разумкова. Серед них – учениці різних шкіл. Валерія – 9-класниця 5-ої школи. У вільний час дівчина займається футболом і танцями. А в центрі позашкілля відвідує зразковий театр пісні «Краплинки».

«Я займаюсь там уже 7 років, звикла до керівників, вони мені як другі мами. Займаємось, співаємо, дурачимось, підтримуємо один одного у важкі хвилини. Я просто хотіла показати себе, яка я є насправді, показати як я співаю, танцюю, відкрити себе», – говорить учасниця конкурсу Валерія Гортовлюк.

Бажаючих позмагатись на конкурсі, кажуть організатори, було чимало. З 44-х гуртків 10 висунули кандидатури дівчат. Такий захід безкоштовно відбувається втретє з ініціативи дітей.

«Заради того, щоб об’єднати всю родину разумковців. Бо ми знаходимось у різних приміщеннях – відділеннях, різних кабінетах. Але сьогодні є можливість побачити батьків, педагогів, усіх дітей єдиною родиною, командою, яка вболіває за свою учасницю», – каже Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова.

Юні міс представляються, затим – інтелектуальний конкурс. Важливо, кажуть, не боятися публіки. 10-класниці з 12-ої школи Діані у цьому допомагає отриманий досвід за 11 років занять у вокальному ансамблі «Золотий ключик».

«Дівчина починає себе відчувати більш впевненою, відчуває, що вона може подобатися людям. Мої керівники допомогли мені відкрити своє внутрішнє я, відчувати кожну ноту. Зараз я не боюся виступати перед публікою та дарувати своє мистецтво», – каже  Діана Шимченко, учасниця конкурсу.

На сцені дівчата представляють народним вбранням і танцем різні країни світу.

Журі пригощають власноруч приготовленими кулінарними стравами. Серед смаколиків – чанахи, мазурик, суші, пахлава, лазанья, чізкейк і навіть фарширована риба. Щоб вразити чоловіків-суддей, дівчата ретельно готувались до конкурсу. Як-от 8-класниця Божена з НВК № 4.

«Готувалися довгенько, десь 2 місяці, особливо було тяжко з культурами, знайти костюм, вивчити танець, якого не знаєш і не вмієш танцювати взагалі, приготувати страву, знайти в інтернеті її рецепт», – розповідає Божена Вознюк, учасниця конкурсу.

На черзі – конкурс талантів. Учасниці демонструють сучасний і народний вокал, танці і навіть акторську гру. Конкуренція зашкалює.

«Вони усі мої друзі. І коли я буду проти них щось робити, це я буду просто з любов’ю до них робити. Ми просто будемо усі як друзі працювати разом, кожен покаже своє вміння», – розповіла Софія Поліщук, учасниця конкурсу.

Семеро учасниць конкурсу за рішенням журі отримують різні титули: міс привабливість, грація, ніжність, артистичність, талант, елегантність, чарівність. За результатом голосування у соцмережах «міс глядацьких симпатій» стає Божена Вознюк. Софія Поліщук отримує титул «віце-міс ЦПО-2019». Перемагає ж у конкурсі Діана Шимченко, ставши головною міс центру позашкілля.

«В неї буде почесна місія наступного вже 4-го конкурсу вручити титул-відзнаку – не корону, а віночок, зроблений руками наших гуртківців. В міс ЦПО є право ведення нашого заключного заходу – вручення свідоцтв про позашкільну освіту», – говорить Олена Боровська.

Усі учасниці отримують цінні подарунки і призи від спонсорів. Серед них – сертифікати на макіяж, манікюр, фотосесію у кращих фахівців міста, знаних за межами України.

Будьте першим, хто прокоментував "Конкурс краси серед дівчат Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*