1 червня традиційно Україна відзначає Міжнародний День захисту дітей. Правда останні три роки свято проходитть за унікальними правилами – минулих два роки в умовах коронавірусу, цього року за воєнного стану. Та, не дивлячись на це, в Житомирі свято відбулося.
На одній з локацій Житомира, на майданчику біля оглядового колеса Благодійний фонд “Надія Є” влаштував національно-патріотичну акцію “Посадимо Калину – Розвеселимо Україну”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5632-125-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5629-124-1024x682.jpg)
На майданчику була тематично оформлена локація з однойменною назвою “Надія є”. Прийшло понад сотню дітей з батьками, щоб взяти участь у дитячих флешмобах, майстер-класах, вікторинах, пов’язаних з калиною. А однією з родзинок заходу було висаджування дітьми кущів калини.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5628-123-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5619-121-1024x683.jpg)
«Для дітей це дуже велике свято, тому що вони майже всі сидять вдома, ніхто нікуди не виходить, в країні війна. А дітям сьогоднішнє свято – це і розваги, і позитивні емоції, вони розуміють український культ калини нашої, долучаються до гарних справ з самого дитинства. Це вже не вперше вони садили деревця, також раніше садили біля нашої ракушки, їм це подобається, вони тепер приходять в парк і кажуть “о, тут моє деревце, яке я посадив”. Для них це певна гордість, адже це вже в них буде друге деревце – калинка. Думаю, що діткам це подобається. – охоче ділиться враженнями заступниця керівника в майстерні хореографії La Danza Юлія.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5611-119-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5600-117-1024x682.jpg)
Дійсно, діти могли трохи відволіктися від сумних мотивів воєнного часу і насолодитись не тільки заходом, а й працюючими атракціонами.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5594-115-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5587-114-1024x682.jpg)
Як зізнається голова благодійного фонду “Надія Є”(котрий 9-й рік підтримує талановитих дітей, сприяє культурі і розвтьку) Юшкевич Надія:
«Цей захід має національно патріотичну ціль, щоб розповісти про український символ Калини, про яку вже знає і співає весь світ. Тому наші дітки сьогодні виразились по повній: розповіли про неї, проспівали, намалювали та ще й посадили. Спочатку діти були сумненькі, зажаті, ну і їм варто було розказати, проінформувати про Україну, про історію. Вони оживились, очки відкрилися і далі вже пішло через малюнок, через розповіді, а коли вже садили калину, ви бачили, як активно кожен хотів потриматися за цю гіллячку. Відволікли їх від сірої буденності».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5579-112-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5566-110-1024x682.jpg)
Нагадуємо, що нещодавно житомиряни брали участь у не менш патріотичному святі “День Вишиванки”, в якому діти могли відвідати незлічену кількість корисних майстер-класів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5556-107-699x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5554-106-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5552-105-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5545-102-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5542-101-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5533-100-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5525-98-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5523-97-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5513-94-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5506-93-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5492-89-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5513-94-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5506-93-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5461-81-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5456-80-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5442-75-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5468-83-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5438-74-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5436-73-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5433-72-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5432-71-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5424-67-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5420-66-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5409-64-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5393-60-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5380-57-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5355-53-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5333-49-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5318-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5315-43-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5309-42-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5299-40-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5294-39-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5270-34-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5266-33-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5265-32-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5250-31-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5243-30-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5241-29-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5240-28-854x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5224-24-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5187-18-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5186-17-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5181-15-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5162-11-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5158-10-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5149-9-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5140-7-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/06/DSCF5130-3-1024x682.jpg)
Ярослав ХОРКІНС
Будьте першим, хто прокоментував "День захисту дітей маленькі житомиряни присвятили калині (ФОТО)"