День захисту дітей маленькі житомиряни присвятили калині (ФОТО)

1 червня традиційно Україна відзначає  Міжнародний День захисту дітей. Правда останні три роки свято проходитть за унікальними правилами – минулих два роки в умовах коронавірусу, цього року за воєнного стану. Та, не дивлячись на це, в Житомирі свято відбулося.

На одній з локацій Житомира, на майданчику біля оглядового колеса Благодійний фонд “Надія Є” влаштував  національно-патріотичну акцію “Посадимо Калину – Розвеселимо Україну”.

На майданчику була тематично оформлена локація з однойменною назвою “Надія є”. Прийшло понад сотню дітей з батьками, щоб взяти участь у дитячих флешмобах, майстер-класах, вікторинах, пов’язаних з калиною. А однією з родзинок заходу було висаджування дітьми кущів калини.

«Для дітей це дуже велике свято, тому що вони майже всі сидять вдома, ніхто нікуди не виходить, в країні війна. А дітям сьогоднішнє свято – це і розваги, і позитивні емоції, вони розуміють український культ калини нашої, долучаються до гарних справ з самого дитинства. Це вже не вперше вони садили деревця, також раніше садили біля нашої ракушки, їм це подобається, вони тепер приходять в парк і кажуть “о, тут моє деревце, яке я посадив”. Для них це певна гордість, адже це вже в них буде друге деревце – калинка. Думаю, що діткам це подобається. – охоче ділиться враженнями заступниця керівника в майстерні хореографії La Danza Юлія.

Дійсно, діти могли трохи відволіктися від сумних мотивів воєнного часу і насолодитись не тільки заходом, а й працюючими атракціонами.


Як зізнається голова благодійного фонду “Надія Є”(котрий 9-й рік підтримує талановитих дітей, сприяє культурі і розвтьку) Юшкевич Надія:

«Цей захід має національно патріотичну ціль, щоб розповісти про український символ Калини, про яку вже знає і співає весь світ. Тому наші дітки сьогодні виразились по повній: розповіли про неї, проспівали, намалювали та ще й посадили. Спочатку діти були сумненькі, зажаті, ну і їм варто було розказати, проінформувати про Україну, про історію. Вони оживились, очки відкрилися і далі вже пішло через малюнок, через розповіді, а коли вже садили калину, ви бачили, як активно кожен хотів потриматися за цю гіллячку. Відволікли їх від сірої буденності».

Нагадуємо, що нещодавно житомиряни брали участь у не менш патріотичному святі “День Вишиванки”, в якому діти могли відвідати незлічену кількість корисних майстер-класів.

Драмтеатр ім. Івана Кочерги привітав маленьких житомирян з Днем захисту дітей підготувавши інтерактивну програму на вулиці Михайлівській та казку «Троє поросят». Розважали у тому числі і діток-переселенців. 

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "День захисту дітей маленькі житомиряни присвятили калині (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*