Депутат райради ремонтує єдиний у Житомирі підземний перехід за понад мільйон гривень

Реконструкцію єдиного у Житомирі підземного переходу місцева влада має намір закінчити вже до кінця 2018 року. А от ремонтні роботи почав виконувати ФОП Загладько Віктор Миколайович, який є депутатом Житомирської районної ради.
Вартість реконструкції переходу за попередніми даними обійдеться міському бюджету у понад мільйон гривень, а загалом на ці потреби передбачили 1 млн 100 тис. грн.

Реконструкцію підземного переходу, який побудований ще у 1982 році і не ремонтувався з моменту будівництва, вже розпочали, – повідомили у міській раді. Проте чи «вкладеться» підрядник у виділине з бюджету фінансування, констатувати не беруться. Мовляв, будуть економити, але якщо не вийде – доведеться просити додаткові кошти з бюджету.

«На сьогодні, в підземному переході вже облаштовано пандуси для маломобільних груп населення, поштукатурено стіни, залишається два спуски сходових, і два спуски з пандусом. Бюджетом виділено 1 млн 100 тис. грн. Основні види робіт будуть завершені цього року і він буде придатний до експлуатації», – розповів начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

На період реконструкції підземного переходу вже облаштували наземний пішохідний перехід, який обладнаний відповідними дорожніми, знаками та розміткою.

Варто зазначити, що пан Загладько проживає в селі Ліщин Житомирського району, та донедавна був директором комунального підприємства «Облархпроект» Житомирської обласної ради. Зараз Віктор Загладько – директор приватного підприємства «Імперія будівництва» і один із його засновників.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутат райради ремонтує єдиний у Житомирі підземний перехід за понад мільйон гривень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*