Таємниці Богунського мосту в Житомирі

Богунський міст має колосальне щоденне навантаження. Тут проїжджають тисячі автомобілів, адже цим шляхом жителі міста добираються з одного району до іншого, а також цією дорогою з Житомира можна дістатися до Новограда та Рівного.

Богунський міст перетинає річку Кам’янку. Збудували його ще в 1983 році.  Довжина мосту – 106 метрів, а його ширина – 36 метрів.

Звичайна людина, що перетинає Богунський міст машиною або громадським транспортом, мабуть не помітить того, що можна відчути пройшовши ним пішки.

Пішоходів обурює його хиткість. Міст має проїзну частину та 2 бокові пішохідні зони. Перебуваючи на них, люди відчувають вібрації під ногами. Він здригається від кожного транспортного засобу. Особливо відчутне коливання, коли їде вантажний автомобіль.

У 2014 році Богунський міст пофарбували у жовто-блакитний та червоно-чорний кольори. Тоді споруда виглядала яскраво. Однак з плином часу фарба вигоріла та почала лущитися. Його окрасою були й 4 великі гранітні кулі з яких залишилась лише одна.

З одного боку річки, під мостом можна проїхати автомобілем, розвернутися,  переїхати з однієї проїзної частини на іншу, або дістатися на автомобільну стоянку чи СТО, які знаходяться поруч. З іншого боку можна пройти хіба що пішки. 

Під Богунським мостом збереглись залишки графіті, які залишили житомирські підлітки.

Тетяна ОВСІЄНКО

1 коментар до "Таємниці Богунського мосту в Житомирі"

  1. заретушуйте рекламу Феськи під мостом)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*