Депутата Смичка, який багатів без доходів – вигнали з радикалів

«Після звітної частини, членами бюро було порекомендовано виключити з фракції та партії депутата Житомирської обласної ради від РПЛ, Іллю Смичка. Звернення було направлене до Президії Політичної ради партії та ухвалене за засіданні фракції РПЛ в Житомирській обласній раді, на якій Народний депутат України Олексій Олексійович Ленський, за дорученням Олега Ляшка, підтримав цю ініціативу».

Радикальні зміни сталися на засідання бюро ЖОО РПЛ. Згодом оприлюднили протокол зібрання, підписаний особисто лідером партії.

Чим же завинив Смичок перед маститими радикалами та особисто Ляшком? Можливо, це пов’язано з відомою справою про комп’ютери, на придбання яких дивним чином то з’являлися, то зникали кошти. Або причиною стало брутальне і хамське поводження з журналісткою та образи в її бік, які в обласній раді добре чули. Або ж викривальна інформація, що розповсюджувалася у вигляді антисмичківських листівок – виявилася правдивою…

До речі, Ілля Смичок вважається найбіднішим депутатом обласної ради, а живе нібито на кошти дружини, що і зазначено у нього у декларації. Але й тут бувають дивні цікавинки. 2016 року, наприклад, І. Смичок доходів не мав взагалі – але задекларував 1 млн. гривен. Наколядував у родичів?..

Отримавши інформацію про кінець – Смичок почав активно, пардон за каламбур, смикатися. Зокрема, з’явилися його повідомлення, де він признається у щирій любові та відданості рідній партії і особисто тов. Ляшку. Чи вплине це якось на рішення партійної верхівки, чим далі буде займатися І. Смичок і чи залишиться він депутатом обласної ради – покажуть найближчі дні.

Times.Zt.Ua

Будьте першим, хто прокоментував "Депутата Смичка, який багатів без доходів – вигнали з радикалів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*