Читачі запитують: як потрапити у дитячий табір хлопчику з неповної родини?

На редакційну пошту надійшов лист від Галини (орфографію збережено): «Хлопчику 11 років. Росте без батька. Де можна взяти путівку в табір? Зараз там відпочиває його двоюрідний братик з Києва і йому дуже подобається. Хотілося б знати вартість путівки і чи можуть бути якісь скидки, чи льготи?»

Відповідаємо. Стосовно дитячих путівок – необхідно звернутися до відповідних органів міської ради, залежно від категорії дитини. Це буде табір «Супутник», який підпорядковується Житомирській міській раді. Якщо дитина не належить до пільгової категорії, ціна путівки цього року становить 4603,79 грн.

Докладніше про «Супутник» можна прочитати на сайті міської ради.

Якщо батьки бажають оздоровити дитину в іншому закладі, їм необхідно звертатися безпосередньо до самого табору і там дізнаватися про вартість путівки та умови прийому на оздоровлення. Минулого року Times.Zt.Ua писав досить детально про дитячі табори Житомирщини.

“Лісовий берег”, “Соколятко”, “Світанок”, “Корчагінець”, “Чайка”, “Лісова казка”, “Дзвіночок”, “Березовий гай”, “Орлятко” – дитячий відпочинок на будь-який смак та гаманець. Сподіваємося, інформація про ці заклади загалом не втратила актуальності і цього року.

Орина МАРКЕВИЧ

 

Будьте першим, хто прокоментував "Читачі запитують: як потрапити у дитячий табір хлопчику з неповної родини?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*