Депутати міськради зберуться на позачергову сесію, щоб продати фірмі Розенблатів готель «Житомир»

Житомирська міська рада все ж хоче продати за 60 мільйонів гривень майновий комплекс готелю «Житомир». Відповідний проект рішення сесії опублікували на сайті міської ради.

Крім того, про позачергову сесію вже повідомили й депутатів міської ради, але яка причина такого скликання, їм не пояснили. Мабуть саме тому, й сесію запланували провести о 8 годині ранку.

Мова йде про те, що в електронному аукціоні щодо продажу готелю взяла участь лише одна фірма, тому згідно закону, конкурс вважається таким, що не відбувся. Але готель таки можуть продати. Питання продажу вирішуватимуть депутати міської ради під час сесії, яка відбудеться 6 червня о 8:00 ранку. Це підтвердила й секретар міської ради Наталія Чиж. За її словами, позачергову сесію скликають для розгляду саме цього питання.

«Приватизувати шляхом викупу приватному акціонерному товариству «Фаворит Компані» майновий комплекс готелю «Житомир» за ціною продажу 60 083 176 грн. 00 коп. з урахуванням ПДВ. Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу майнового комплексу готелю «Житомир» між Житомирською міською об’єднаною територіальною громадою та приватним акціонерним товариством «Фаворит Компані», — йдеться у проекті.

Варто зазначити, що земельна ділянка  площею понад пів гектара, а також майновий комплекс готелю «Житомир» знаходиться у самісінькому центрі Житомира за адресою майдан Перемоги, 6.

Нагадаємо, що у фірмі родини нардепа розповіли про подальші плани на готель у разі заключення угоди з міською радою.

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати міськради зберуться на позачергову сесію, щоб продати фірмі Розенблатів готель «Житомир»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*