Депутати підтримали рішення про виділення коштів на демонтаж житомирського ліцею №25

Про демонтаж житомирського ліцею №25 говорять вже рік. Раніше чекали фінансування від держави, на жаль, воно місту так і не надійшло. Втім, вже сьогодні, 23 лютого, на сесії міської ради депутати підтримали виділення 3-х млн. грн на проведення тендеру. 

За словами міського голови Сергія Сухомлина, в програмі зазначили витрати на 9 млн. грн, а на проведення тендеру виділять 3 млн. грн:

«Житомирська ОВА розраховувала на кошти держави, які мали надійти, зробила проєкт по демонтажу, вони навіть проводили тендер, щоб розібрати ліцей. Але на жаль, держава не надала ці кошти, але ми розуміємо, що державі зараз важко з коштами. Але ми і розуміємо, що ліцей у такому вигляді – небезпека дітей, і більше ми чекати не можемо. Сьогодні було прийнято рішення про виділення 3-х млн. грн на проведення тендеру, в програмі ми зазначили 9 млн. грн. Але в умовах цього конкурсу буде зазначено, що всі плити, перекриття, фундаменти, блоки міська рада забирає собі на баланс комунального підприємства».

У міський раді додали, що плануть найближчим часом оголосити закупівлі на Prozorro, і приблизно через 2 місяці вже розпочнуть роботи по демонтажу.

Нагадаємо, вік не завада: мешканка Коростеня успішно використовує соцмережі, щоб дарувати незнайомцям радість та гарні спогади (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Депутати підтримали рішення про виділення коштів на демонтаж житомирського ліцею №25"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*