Мер Житомира заспокоїв містян щодо 24 лютого 

Уже завтра, 24 лютого, рівно рік, як росія розпочала повномасштабну війну в Україні. За цей час ми стали сильніше, адаптувалися до будь-яких умов: ховалися в підвалах та метро, нашим світлом були свічки, а бізнес працював на генераторах. Ми навчилися цінувати ще більше, але країна також і втратила дуже багато, найдорожче – наших людей. 

У зв’язку з річницею повномасштабної війни, інформаційне поле доволі напружене. Вся Україна чекає на чергові провокації від росіян. Втім, міський голова Житомира Сергій Сухомлин заспокоїв містян. За його словами, будь-які напади з білорусі – малоймовірні, а паніку краще замінити на віру в ЗСУ:

«Не можна порівнювати сьогоднішню оборону Житомира, ППО Житомира із тим, що було навіть через 10 днів після початку війни. Тут оборона виросла у десятки разів. Кількість людей, які охороняють наш кордон, кількість ліній оборони вздовж кордону, кількість замінованих полів. Пам’ятаємо, як в перші дні російські літаки просто літали над Житомиром і у нас було 2 ПЗРК на весь Житомир, не було ППО. Сьогодні ми збиваємо крилаті ракети. 

Усе буде добре, але я не кажу, що білорусь не може піти. лукашенко – хитрий щур, який буде до кінця вигадувати. Якщо путіну вдасться просунутися на сході, або вдарити із бєлгородської, або курської області на Харків, або якщо він побачить перевагу російської армії, то він абсолютно може вступити у війну, але думаю, що цього не станеться. Я впевнений у наших військових, шанси поки невеликі». 

Також житомирян закликали не нехтувати сигналами повітряної тривоги протягом 24-25 лютого. 

Нагадаємо, цілується з чортом і миється у кривавій ванній: на карнавалі в Європі тролять путіна (ФОТО-ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Мер Житомира заспокоїв містян щодо 24 лютого "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*