Цілується з чортом і миється у кривавій ванній: на карнавалі в Європі тролять путіна (ФОТО-ВІДЕО)

Крінжовий диктатор все ще намагається показати світу свою «могутність», виступаючи із таким надривом, неначе от-от накладе в штані. Втім, не лише в Україні, а і в Європі путіна висміюють з приводу і без. Якщо ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну для світу він був на кшталт Волдеморта – про нього не говорили або боялися, то зараз не співає пісеньку про «х..ло» тільки ледачий. 

Цьогоріч образ путіна використали на традиційних карнавалах у Німеччині, а також в Італії. Карнавальна хода відбулася у понеділок, 20 лютого, у всіх великих містах Німеччини, але найбільш політичний парад провели у Дюссельдорфі. Також така хода відбулася в італійському Ларіно. 

путіна представили у різних образах: де він кричить, що навколо нацисти, цілується з чортом, сидить у вигляді вампіра біля великої мясорубки, миється кров’ю у ванній і намагається проковтнути частину України. 

В Італії на відео потрапила велика скульптура, де путін на танку їде по житловому будинку. Цей ролик набрав декілька мільйонів переглядів.

Таким чином світ вчергове висловив свою підтримку Україні та вказав путіну на його місце – найглибше дно з усіх можливих. 

Нагадаємо, житомирян запрошують на виставку плакатів присвячених війні в Україні.

Будьте першим, хто прокоментував "Цілується з чортом і миється у кривавій ванній: на карнавалі в Європі тролять путіна (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*