Житомир отримав від благодійників потужний генератор для котельні

Потужний генератор на 320 кіловат отримав Житомир від БО “БФ Карітас Житомир”. Встановити його планують на котельню КП ” Житомиртеплокомуненерго” в одному з мікрорайонів міста, що забезпечить її стабільну роботу навіть у разі відсутності світла.

Генератори потрібні будуть завжди. Після Перемоги — всі нові приміщення будемо проєктувати з генераторами! Вони обов’язково мають бути в усіх лікарнях, школах, інших соцзакладах. Це про стабільну роботу за будь-яких умов“,

— зазначив очільник Житомира Сергій Сухомлин.

БО «БФ Карітас Житомир», який діє при парафії Святого Василія Великого УГКЦ не вперше знаходить благодійників та залучає в Житомир необхідне обладнання. Від початку війни Карітас Житомир допомагає переселенцям необхідними продуктами, ліками, засобами гігієни, житлом, надає їм психологічну та юридичну підтримку, займається оздоровленням дітей-переселенців в Карпатах.

Цього разу, завдяки сприянню БФ Карітас, компанія Scania Stockholm подарувала Україні три генератори, один із яких саме Житомиру.

Нагадаємо також, що Житомирська дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала нові офтальмологічні апарати від благодійників.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир отримав від благодійників потужний генератор для котельні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*