Житомирська дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала нові офтальмологічні апарати від благодійників

Відтепер маленькі пацієнти житомирської дитячої лікарні із аномаліями зору зможуть отримати якісніше лікування. За рахунок грантових коштів від Національної мережі розвитку локальної філантропії у рамках проєкту MedAid для лікарні були придбані нові офтальмологічні апарати.

Серед подарованих новинок: лінзи сферичні для корекції далекозорості, міопії у короткозорості, астигматичні — для корекції міопічного і далекозорого астигматизму, а також призматичні — для діагностики і лікування при косоокості у дітей.

«Найважливіше у цьому обладнанні — набір офтальмологічних лінз для діагностики та підбору окулярів. У нас спостерігається близько 3500 діток з аномаліями зору, частина з них потребують окулярів. Діти ростуть і окуляри міняються, тому це дуже вадливо для нашої роботи. Із такими наборами якість підбору окулярів і якість лікування покращиться і ми зможемо обслуговувати більшу кількість діток»,

— зазначила завідувачка офтальмологічного відділення КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Раїса Левченко.

Водночас для кабінету охорони зору благодійники передали бівізіотренер, апарат «Струмочок» для тренування акомодації та кольорові окуляри для лікування.

«Такі апарати використовуються для лікування короткозорості, далекозорості, косини, астигматизму. Дуже багато діагнозів, при яких апаратне лікування дає прекрасні результати. Для роботи нашого кабінету таке обладнання незамінне»,

— пояснює лікар — офтальмолог КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Тетяна Парфенюк.

Допомагають благодійники житомирській дитячій лікарні вже не вперше. Так на початку січня релігійна організація «Делегатура ордену салезіянів в Україні» закупила для закладу нові кардіомонітори, дефібрилятори та операційні лампи, а українська діаспора з Австрії передала лікарні новий автомобіль швидкої допомоги. Цього ж разу цільова допомога спрямована на сприяння у лікуванні найпоширенішої проблеми серед дітей – офтальмологічної.

«На жаль, кількість дітей на офтальмологічні захворювання щороку зростає, тому дуже важливо, що це цільова допомога — лікарі отримали те обладнання, яке обрали. Саме головне — лікування із цими апаратами проводяться амбулаторно, без хірургічного втручання»,

— підкреслила заступниця міського голови Марія Місюрова.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала нові офтальмологічні апарати від благодійників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*