У Житомирі подарували "Шкільні портфелики" дітям внутрішньо переміщених осіб (ФОТО-ВІДЕО) | Times ZT

У Житомирі подарували “Шкільні портфелики” дітям внутрішньо переміщених осіб (ФОТО-ВІДЕО)

Цього року традиційна акція “Шкільний портфелик” спрямована на підтримку дітей з родин внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки через війну. Завдяки партнерам Карітас-Житомир подарував 300 шкільних портфеликів із канцелярським приладдям. Частину подарунків вручили дітям сьогодні, 31 серпня.

“Ці рюкзачки розраховані першочергово з першого по четвертий клас, і з невеликим наповненням всередині. Зараз маємо роздачу для діточок внутрішньо-переміщених осіб, з якими ми займалися ціле літо, сьогодні маємо їх 30, а на третю годину маємо іншу локацію, будемо теж їхати на роздачу”, – інформує отець Олег Лучка, директор благодійного фонду “Карітас-Житомир”

У портфеликах діти знайдуть зошити, ручки олівці, гумки, лінійки, стругачки, кольоровий папір, картон, фарби, альбом, шкарпетки.

“Кольоровий папір, зошит, і ще один зошит, і ще зошит!” – радісно ділиться Аліса Сідоркіна, яка з-за війни переїхала з Харкова в Житомир.

“Мета щорічної акції “Шкільний портфелик” – забезпечити дітей усім необхідним для навчання. Діти внутрішньо переміщених осіб наразі потребують нашої підтримки, адже їм потрібно адаптуватися до життя в іншому місті, до навчання в новому навчальному закладі”, – доповнює директор БФ “Карітас-Житомир”, отець Олег Лучка.


Благодійний фонд “Карітас-Житомир” вдячний за портфелі Волонтерському штабу Житомира та Фонду “Спасемо Україну” Миколи Кулеби, а за наповнення канцелярією ТОВ “Мийдодір” та ТОВ “Інстал Сервіс”.

Читайте також:

«Мистецький бус для ЗСУ»: у Житомирі влаштують виставку та аукціон картин, щоб купити авто військовим (ФОТО)

«Тем для творчості стільки ж, скільки маємо зараз болі і захвату», – ілюстраторка Ірина Лисенко (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі подарували “Шкільні портфелики” дітям внутрішньо переміщених осіб (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*